شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/08/07 12:27:00
سرویس سیاسی
ابراهیمی با اشاره به سفر رهبر انقلاب به قم تاکید کرد:

سفر رهبری، پاسخی کوبنده به توطئه‌های تفرقه‌افکنانه

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، سفر مقام معظم رهبری به قم و تاکید ایشان بر وحدت، یکپارچگی و انسجام را پاسخی به زمزمه‌ها و جریان‌های متصل به بیگانگان دانست.

"حسین ابراهیمی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با تاکید بر اینکه سفر مقام معظم رهبری به قم، سفری بی‌نظیر و متفاوت در میان سفرهای ایشان بود، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برکات و ثمرات سفر ایشان وحدت، یکپارچگی و انسجام بود، که پاسخی است به بعضی از جریان‌های متصل به بیگانگان که تصور می‌کردند میان حوزه و مرجعیت و معظم‌له فاصله و گسستگی وجود دارد.

نماینده مردم بیرجند در مجلس، افزود: این سفر ثابت کرد که نه تنها گسستگی و فاصله‌ای در این بین وجود ندارد بلکه ارتباط محکم و قوی میان حوزه و مردم و حتی همه جامعه دارد به طوری که مراجع عظام به دفتر رهبر انقلاب رفتند و چقدر مورد محبت و توجه ایشان قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه این سفر و ایجاد وحدت بیشتر میان مردم و حوزه برای کشور مسرت‌آور و برای مخالفان رنج‌آور بود، گفت: حوزه‌های علمیه که مهم‌ترین آنها حوزه علمیه قم و به تعبیر مقام معظم رهبری بزرگترین حوزه علمیه در جهان اسلام است، با حضور رهبرانقلاب شور و شعف تازه‌ای برای کار بیشتر پیدا کردند.

ابراهیمی همچنین تاکید کرد: قطعا در برنامه‌ریزی‌های حوزه‌های علمیه تجدید نظر خواهد شد تا با جهش و برنامه‌ریزی بهتری فعالیت کنند و این جریان منتج به تحول بنیادین در کل کشور خواهد شد.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، صحبت‌های رهبر انقلاب در استان قم را متفاوت ارزیابی کرد و افزود: فرمایشات ایشان مانند همیشه خردمندانه؛ اما متفاوت با اظهارات و سخنرانی‌های گذشته‌شان بود و این به دلیل التفات الهی به معظم‌له است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس، با اشاره به ابعاد و پیامدهای خارجی سفر رهبر انقلاب به قم، گفت: پیامدهای سفر ایشان از بعد خارجی فوق‌العاده بود.

وی ادامه داد: این سفر برداشت‌هایی را که توطئه‌کنندگان از شرایط امروز انقلاب داشتند و با برنامه‌ریزی توطئه‌هایی از خارج کشور قصد از بین بردن وحدت داخل را داشتند، با هفت نکته اساسی که معظمله در دیدار با مردم بیان کردند، از بین برد.

ابراهیمی در ادامه افزود: سفر مقام معظم رهبری در داخل و خارج کشورآثاری بر جای گذاشت که انقلاب ما را برای زمان‌های طولانی بیمه کرد و مردم نیز عنایت ویژه‌ای به این سفر و حتی به قم که به قطب و مرکز ایران تنبدیل شده بود، داشتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet