هدر موبایل
1389/08/07 11:25:00
سرویس اقتصادی
مصباحی مقدم خبر داد:

وزیر اقتصاد برای توضیح در مورد هدفمندی به مجلس می‌آید

**وزیر امور اقتصادی و دارایی هفته آینده در نشست مشترک با اعضای کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی، به اعضای در مورد چگونگی اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها گزارش می‌دهد.

"غلامرضا مصباحی مقدم" رییس کمیسیون ویژه طرح تحول اقتصادی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به انتظار نمایندگان برای اطلاع از چگونگی اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها از حضور "سیدشمس‌الدین حسینی‌" وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست هفته آینده این کمیسیون خبر داد.

وی یادآور شد: وزیر اقتصاد که مطلع‌ترین فرد در مجموعه دولت پیرامون موضوع هدفمندی یارانه هاست به جلسه کمیسیون ویژه طرح تحول اقتصادی دعوت شده است تا نسبت به چگونگی اجرا این قانون پاسخگوی سوالات نمایندگان مردم باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر در توضیح سوال‌های اساسی نمایندگان در مورد هدفمندی گفت: مهم این است که زمان اجرای دقیق قانون هدفمندی به معنای آزادسازی قیمت‌ها به اطلاع مجلس برسد و نمایندگان بدانند، قیمت‌ها چگونه خواهد بود و پرداخت‌هایی که صورت گرفته بر چه مبنایی است.

مصباحی مقدم همچنین گفت: جلسه غیر علنی دولت با مجلس در مورد اطلاع از چگونگی اجرای هدفمندی هم برگزار نشده است و احتمال برگزاری آن نیز منتفی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet