هدر موبایل
1389/08/07 14:46:00
سرویس سیاسی
کوثری با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در جمع بسیجیان قم:

رهبر انقلاب چارچوب حرکت بسیج را تبیین کردند

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خارجی لازمه پرهیز از افراط و تفریط در بدنه بسیج را عمل به سه مولفه بصیرت، اخلاص و عمل به موقع دانست و خاطرنشان ساخت: متاسفانه اینگونه حرکات که از سوی افراد اندکی صورت می گیرد به پای بسیج نوشته می شود و حرکات و تلا ش‌های ارزنده این نیروها را زیر سوال می برد از این رو ضروری است با تکیه به بیانات مقام معظم رهبری از بروز چنین رفتارهایی در درون بدنه بسیج جلوگیری کنیم.

"اسماعیل کوثری" نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر درگفتگو با خبرنگارخانه ملت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درجمع بسیجیان قم اظهار داشت: این بیانات چارچوب حرکتی بسیج را به خوبی تبیین و تشریح کرد.

وی با بیان اینکه رهبری معظم دراین دیدار بر چند نکته اساسی تاکید داشتند، گفت:  اولین نکته  بصیرت و آگاهی بود که یک اصل اساسی برای هر انسانی ست که در مسیری با هدف مشخص حرکت می کند و اگر این حرکت با بصیرت و آگاهی همراه باشد مطمئنا این حرکت دقیق‌تر و با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: مقام معظم رهبری در این دیدار تاکید اساسی بر این مساله داشتند و از نیروهای بسیجی به خاطر توجه و عمل کردن به این اصل مهم  که نقش مهمی در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان نظام داشته است تقدیر کردند.

کوثری در ادامه با تاکید بر اینکه هر حرکت باید با اخلاص و خلوص نیت همراه باشد تصریح کرد: زمانیکه کارها با اخلاص همراه شود علاوه بر کوتاه تر شدن مسیرها، دستیابی به هدف نیز سریعتر خواهد شدکه مقام عظمای ولایت نیز بر این اصل تاکید کردند.

این نماینده اصولگرای مجلس با اشاره اینکه این دو مولفه باید با عمل به موقع همراه باشد، گفت: اگر این سه مولفه با هم همراه باشند مطمئنا آن حرکت، حرکت درست و صحیحی است و باید در هر سازمان و تشکیلاتی به این سه مولفه توجه اساسی شود.

کوثری بسیج را تبلور عملیاتی کردن این سه مولفه دانست و اظهار داشت: بسیج در مقاطع و دوران‌های مختلف از جمله دوران دفاع مقدس و عرصه‌های سازندگی بعد از انقلاب و جنگ نشان دادکه با توجه به این سه اصل در راه حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب حرکت می کند.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی لازمه پرهیز از افراط و تفریط را عمل به سه مولفه بصیرت، اخلاص وعمل به موقع دانست و تصریح کرد: هرجا که آگاهی و بصیرت نباشد و کارها با اخلاص انجام نشود مطمئنا شاهد اینگونه حرکات افراطی و تفریطی خواهیم بود.

وی خاطرنشان ساخت: متاسفانه اینگونه حرکات که از سوی افراد اندکی صورت می گیرد به پای بسیج نوشته می شود و حرکات و تلا ش‌های ارزنده این نیروها را زیر سوال می برد از این رو ضروری است با تکیه به بیانات مقام معظم رهبری از بروز چنین رفتارهایی در درون بدنه بسیج جلوگیری کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet