خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/08/07 15:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوباوه:

سیاست احمدی‌نژاد در مورد حادثه 11 سپتامبر موفق بوده است

**نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تناقضات بسیاری در باره حادثه ۱۱ سپتامبر وجود دارد تاکید کرد: سیاست رییس جمهوری اسلامی ایران در مورد حادثه ۱۱ سپتامبر موفق بوده است.

بیژن نوباوه وطن در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه من از اولین کسانی بودم که مسئله 11 سپتامبر را واکاوی کردم و تناقضات دوران 11سپتامبر را از نزدیک دیدم، افزود: امریکا در 11 سپتامبر حتی کشورهای اسلامی را در درون خود دچار چالش کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با عنوان اینکه آمریکایی ها اقدامات مشابهی نیز پیش از 11 سپتامبر در مورد کوبا داشته اند اضافه کرد: امریکا نتوانست پاسخگوی بسیاری از سووالات از جمله در مورد عدم حضور سه هزار یهودی در ساختمان های دوقلو در روز 11 سپتامبر باشد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با تاکید بر اینکه در مسئله 11 سپتامبر تردیدهای زیادی وجود دارد، ادامه داد: زیباترین حرف را در این باره رییس جمهوری اسلامی ایران زد که ما نباید به سمتی برویم که تقدس ایجاد شود یا ترس بین المللی در مورد 11 سپتامبر به وجود آید.

نوباوه با بیان اینکه امریکا از این حادثه بهره برداری خواهد کرد، تصریح کرد: قرآن سوزی کار خود دولت امریکا بود و آنها برای زنده نگه داشتن مطالباتشان از کشورهای اسلامی دست به این کار زدند اما این بزرگترین کار ضد تبلیغی دولت امریکا بود.

وی افزود: در داخل امریکا 86 درصد از مردم این کشور شک دارند که حادثه 11 سپتامبر کار بن لادن بوده است.

نماینده تهران در مجلس با تاکید بر اینکه سیاستی که این کار را کار خود امریکا معرفی می کند، موفق است گفت: امریکایی ها در این زمینه بازنده اصلی بودند و اقدام احمدی نژاد جلوی حوادث احتمالی آینده را هم می تواند بگیرد.

 

** رسانه های غرب در جهت حفظ منافع ملی کشورهایشان حرکت می کنند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به نقش نقش مطبوعات در جامعه اظهار داشت: کشورهای رشد یافته مطبوعات رشدیافته دارند.

مدیر مسوول روزنامه 'عصر ایرانیان' افزود: رسانه های امریکا و بسیاری از کشورهای اروپایی رسانه های موفقی در جهت حفظ منافع ملی کشورهایشان هستند و هر چند به ظاهر چند صدایی هم هستند اما در جهت منافع نظام سلطه گام برمی دارند.

نوباوه تاکید کرد: اگر رسانه ها منافع ملی را خوب بشناسند می توانند موفق باشند حتی اگر منتقد هم باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet