هدر موبایل
1389/08/07 14:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علیخانی:

آقای هاشمی هر دو هفته ملاقات‌های دوستانه و صمیمی با رهبری دارند

**عضو فراکسیون اقلیت مجلس با اشاره به دیدار اخیرش با هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: اگر لازم باشد بنده معمولاً هر هفته خدمت آقای هاشمی می‌روم و ‌اگر در مجلس اتفاق خاصی افتاده باشد با وی در میان می‌گذارم.

قدرت‌الله علیخانی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به سؤالی در مورد دیدار اخیرش با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: اگر لازم باشد بنده معمولاً هر هفته خدمت آقای هاشمی می‌روم و از تجربیات آقای هاشمی استفاده می‌کنم و طبیعی است اگر در مجلس اتفاق خاصی افتاده باشد با آقای هاشمی در میان می‌گذار‌م و در خصوص آن مسئله با وی صحبت می‌کنم.

وی افزود: همین‌که آقای هاشمی از افراد نزدیک به رهبری است، برای ما خوشحال کننده است و معمولاً هر دو هفته یک‌بار ملاقات‌هایی دوستانه و صمیمی با رهبری دارند و تا جایی که من مطلعم‌ هستم روابط هاشمی و رهبر انقلاب روابطی کاملاً حسنه است.

این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به اظهارات بادامچیان در مورد دیداری که با هاشمی داشت، گفت: البته مواضع ما با آقای بادامچیان متفاوت است و معمولاً مطالبی را که موجب دوستی و صفا و صمیمیت می‌شود، بیان می‌کنم.

علیخانی اظهار داشت: در جریان مسائل مطرح شده در مورد وقف دانشگاه آزاد آقای هاشمی نظرات رهبر انقلاب را به طور کامل پذیرفتند.

این نماینده مجلس همچنین بیان داشت: با وجود اینکه من از نمایندگان چپی و منتقد دولت هستم و در اردوگاه‌ اصلاح‌طلبان فعالیت می‌کنم ولی همیشه طرفدار تعادل بودم و بر این اساس می‌خواهم که در صورت حاکم شدن هر کدام از جناح‌های کشور در کشور تعادل حاکم باشد تا کشور خوب اداره شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet