هدر موبایل
1389/08/08 09:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوچک زاده:

مصداق اقدام عملی علیه طرح هدفمندی یارانه ها وجود ندارد

**نماینده مردم تهران معتقد است عده‌ای با انگیزه‌های شیطانی درصدد فضاسازی حاشیه‌ای حول طرح هدفمندی یارانه‌ها هستند ، با این حال می گوید، اسناد و مصادیقی دال بر اینکه عده‌ای علیه طرح هدفمندی یارانه‌ها اقدام می‌کنند در دست نیست .

مهدی کوچک زاده نماینده اصولگرای تهران در گفتگو با مهر درباره آنچه که تحت عنوان فتنه اقتصادی حول قانون هدفمندی یارانه‌ها از سوی برخی در کشور دنبال می‌شود، گفت: اینکه  . اسناد و مصادیقی وجود داشته باشد که بخواهیم به استناد آنها ثابت کنیم که عده‌ای علیه طرح هدفمندی یارانه‌ها اقدام می‌کنند به طور مصداقی چیزی نداریم

وی ادامه داد : طرح هدفمندی یارانه‌ها طرحی حیاتی و ضروری است و لازم‌الاجرا از نظر همه دوستدارن نظام است.

نماینده مردم تهران افزود: با توجه به اینکه طرح هدفمندی یارانه‌ها طرحی اساسی و اجتناب ناپذیر است لذا علیه اجرای آن  فضاسازی‌هایی می‌شود که این فضاسازی‌ها در جهت تخریب روحیه مردم و ترساندن مردم از تبعات آن صورت می‌گیرد که باید دنبال کرد این فضاسازی‌ها از چه جهت است. آیا واقعاً خیرخواهانه است؟

نماینده  اصولگرای مجلس خاطرنشان کرد: طرحی که به تصویب مجلس رسیده و همه سیاسیون کشور نیز بر مفید بودن آن اجماع دارند به چه دلیل آثار بسیار نامطلوب و ناخوشایندی از آن برای مردم تصویر می‌شود ، علت این است که عده‌‌ای در صدد فتنه انگیزی با مطرح کردن مباحثی در حاشیه طرح هدفمندسازی یارانه‌ها هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet