هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کیخا:

مجلس در بررسی برنامه پنجم تنها مصالح نظام را مدنظر قرار خواهد داد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم زابل در مجلس با بیان اینکه برنامه پنجم سیاست‌های کلی نطام را طراحی می‌کند، به فراملی و فراجناحی بودن آن تاکید کرد و گفت: نمایندگان مجلس در بررسی برنامه پنجم توسعه تنها مصالح نظام را در نظر خواهند گرفت.
شنبه 8 آبان 1389 ساعت 12:04

احمد کیخا نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی که در خصوص بررسی برنامه پنجم توسعه با فارس گفت و گو می‌کرد به بررسی و کارشناسی دقیق برنامه پنجم تأکید کرد و گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید فرمودند برنامه چشم انداز امری مهم برای کشور است و نمایندگان باید تمام دقت خود را در تصویب این برنامه لحاظ کنند.

وی بیان اینکه بررسی برنامه باید کاملا کارشناسی و بدون حب و بغض‌های سیاسی صورت گیرد، تصریح کرد: مطمئن هستیم که دولت و مجلس به بهبود وضعیت فکر می‌کند و اگر نقدی به برنامه پنجم وارد باشد به اصلاح آن اهمیت خواهند داد.

نماینده مردم زابل در مجلس با اشاره به تقدیر رئیس جمهور از تعامل مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی اطمینان دارد که دولت از نقدها واظهارنظرهای نمایندگان در خصوص برنامه پنجم استقبال می‌کند.

کیخا خاطرنشان کرد: برنامه پنجم نه تنها برای دولت دهم بلکه برای دولت یازدهم طراحی شده است و بر همین اساس باید گفت که نباید به برنامه پنجم نگاه دولتی داشته باشیم و این برنامه کاملا فرادولتی و فراجناحی است.

وی تاکید کرد: نمایندگان مجلس در بررسی برنامه پنجم توسعه تنها مصالح نظام را در نظر خواهند گرفت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000