خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/08/08 12:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کیخا:

مجلس در بررسی برنامه پنجم تنها مصالح نظام را مدنظر قرار خواهد داد

**نماینده مردم زابل در مجلس با بیان اینکه برنامه پنجم سیاست‌های کلی نطام را طراحی می‌کند، به فراملی و فراجناحی بودن آن تاکید کرد و گفت: نمایندگان مجلس در بررسی برنامه پنجم توسعه تنها مصالح نظام را در نظر خواهند گرفت.

احمد کیخا نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی که در خصوص بررسی برنامه پنجم توسعه با فارس گفت و گو می‌کرد به بررسی و کارشناسی دقیق برنامه پنجم تأکید کرد و گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید فرمودند برنامه چشم انداز امری مهم برای کشور است و نمایندگان باید تمام دقت خود را در تصویب این برنامه لحاظ کنند.

وی بیان اینکه بررسی برنامه باید کاملا کارشناسی و بدون حب و بغض‌های سیاسی صورت گیرد، تصریح کرد: مطمئن هستیم که دولت و مجلس به بهبود وضعیت فکر می‌کند و اگر نقدی به برنامه پنجم وارد باشد به اصلاح آن اهمیت خواهند داد.

نماینده مردم زابل در مجلس با اشاره به تقدیر رئیس جمهور از تعامل مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی اطمینان دارد که دولت از نقدها واظهارنظرهای نمایندگان در خصوص برنامه پنجم استقبال می‌کند.

کیخا خاطرنشان کرد: برنامه پنجم نه تنها برای دولت دهم بلکه برای دولت یازدهم طراحی شده است و بر همین اساس باید گفت که نباید به برنامه پنجم نگاه دولتی داشته باشیم و این برنامه کاملا فرادولتی و فراجناحی است.

وی تاکید کرد: نمایندگان مجلس در بررسی برنامه پنجم توسعه تنها مصالح نظام را در نظر خواهند گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet