خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/08 12:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علیخانی:

هیچ کس مخالف اجرای طرح هدفمندکردن یارانه‌ها نیست

**نماینده مردم قزوین با بیان اینکه تمام مسئولان کشور از اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها در کشور حمایت می‌کنند، افزود: امروز کسی در کشور مخالف اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها نیست.

قدرت الله علیخانی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و گو با فارس، با اشاره به موضوع هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: در جریان هدفمندی یارانه‌ها ممکن است به طبقات ضعیف فشار بیاید چرا که هدفمندی یارانه‌ها به افرادی که متمکن هستند فشار نخواهد آورد.

وی با بیان اینکه اقشار ضعیف جامعه در هدفمندی یارانه‌ها باید مورد توجه بیشتری قرار گیرند افزود: آقای رئیس جمهور در آستانه انتخابات اعلام کرده بود که به هر نفر 60هزار تومان می‌دهد در حالی که تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

خبرنگار ما گفت: اظهارات رئیس جمهور در شرایطی بود که قرار بود صد هزار میلیارد تومان یارانه داده شود که این رقم در مجلس به 40 هزار میلیارد تومان تقلیل یافت.

علیخانی ادامه داد: در هدفمندی یارانه‌ها باید مدیریت لازم صورت بگیرد و همچنین مردم در جریان امور قرار گیرند و اطلاع رسانی کافی به مردم صورت بگیرد، بر این اساس باید مقدار افزایش قیمت‌ها نیز برای مردم ذکر شود.

وی با بیان اینکه ما طرفدار اجرای این قانون هستیم اظهار داشت: آنچه که رهبری خواسته است باید در اجرای این قانون مدنظر قرار گیرد و در کل باید مسائل به طور شفاف در خصوص هدفمندی یارانه‌ها بیان شود.

علیخانی گفت: برای اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها ابتدا باید جامعه را آماده کرد و بعد از آن برای اجرای قانون گام برداشت بر این اساس باید گفت که ما مخالف اجرای قانون نیستیم بلکه مخالف تک‌روی در این زمینه هستیم.

نماینده مردم قزوین با بیان اینکه تمام مسئولان کشور طرفدار اجرای این طرح در کشور هستند افزود: امروز کسی مخالف اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها نیست بلکه همه نگرانند که در جریان اجرای این طرح به اقشار ضعیف فشار وارد نشود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet