پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1389/08/08 11:28:00
سرویس سیاسی
فرهنگی:

امکان تغییر دستور کار مجلس وجود ندارد

**عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد، اگر درخواست دولت مبنی بر رسیدگی اساسنامه صندوق توسعه ملی پیش از لایحه برنامه پنجم توسعه به هیات رئیسه هم رسیده باشد، امکان طرح آن وجود ندارد.

"محمد حسین فرهنگی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، به آغاز بررسی لایحه برنامه از ساعت 14 امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: با توجه به در دستور کار بودن لایحه برنامه، اگر درخواست بررسی با اولویت اساسنامه صندوق توسعه ملی هم به مجلس رسیده باشد امکان طرح آن طبق آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی(ماده 214) وجود ندارد.

فرهنگی در پاسخ به این پرسش که آیا درخواستی مبنی بر بررسی با اولویت اساسنامه صندوق توسعه ملی پیش از لایحه برنامه به هیات رئیسه مجلس رسیده است، گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم.

محمد دهقان دیگر عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت از ارائه درخواستی مبنی بر بررسی با اولویت اساسنامه صندوق توسعه ملی نسبت به لایحه برنامه ابراز بی اطلاعی کرد.

دهقان گفت: با توجه به اینکه لایحه برنامه در دستور کار مجلس است، طبق آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی امکان بررسی طرح یا لایحه دیگر وجود ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet