هدر موبایل
1389/08/08 14:30:00
سرویس اقتصادی
ونایی عنوان کرد

تامین نظر دولت درگزارش کمیسیون تلفیق لایحه برنامه پنجم توسعه

**ونایی گفت:تمام خواسته های دولت در گزارش کمیسیون تلفیق لایحه برنامه پنجم توسعه تامین شده است.

"حسن ونایی"نماینده ملایر و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت:کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه  دغدغه های دولت را رفع کرده است .
عضوکمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به تشکیل کارگروه دولت ومجلس برای بررسی برنامه پنجم، گفت :تمام خواسته های دولت حتی درخواستهای جدیدی که از سوی دولت مطرح شده در گزارش کمیسیون تلفیق دیده شده است .
ونایی همچنین با اشاره به ارائه لایحه بودجه سال آینده کشور از سوی دولت به مجلس گفت : لایحه بودجه سال 1390 برش یکساله از برنامه پنجم توسعه خواهد بود .
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مورد زمان ارائه لایحه بودجه از سوی دولت به مجلس گفت :تقدیم لایحه بودجه سال آینده موکول به بررسی و تصویب برنامه پنجم توسعه از سوی مجلس و نیز تائید شورای نگهبان می باشد .
نماینده ملایردرمجلس شورای اسلامی درپایان ابرازامیدواری کرد ، که دولت با توجه به برنامه پنجم توسعه به تعهدات خود عمل کند و درزمان خود لایحه بودجه سال آینده را به مجلس تقدیم کند .

بر اساس ماده 216 آئین نامه داخلی مجلس، دولت موظف است لایحه بودجه سالانه کل کشور را حداکثر تا پانزدهم آذرماه هر سال به مجلس تسلیم نماید .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet