هدر موبایل
1389/08/08 15:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی:

نظر دولت و مجلس در برنامه پنجم تامین شده است

**نماینده فلاورجان در مجلس تقدیر رئیس جمهوری از مجلس و قدردانی متقابل مجلسی‌ها از دولت را نشانگر تامین نظر قوای مجریه و مقننه در بررسی برنامه پنجم توسعه دانست.

سید ناصر موسوی نماینده فلاورجان در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به آغاز بررسی برنامه پنجم توسعه در صحن علنی مجلس اظهار داشت: برخی نمایندگان به لایحه برنامه پنجم انتقادات شدیدی داشتند اما پس از تشکیل کمیته مشترک، بسیاری از این اختلافات و انتقادات برطرف شد.

وی با بیان اینکه مجلس دنبال تامین نظر دولت در برنامه پنجم توسعه بوده است، افزود: برای نمایندگان مردم این مسئله حائز اهمیت است که دولت مجری برنامه پنجم است و به طور طبیعی حق دارد در خصوص برنامه‌ای که قرار است آن را اجرا کند، اظهار نظر کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در نظر گرفتن مباحث سیاسی و جناحی در بررسی برنامه توسعه جفا به مردم و انقلاب است، تصریح کرد: هر گونه اظهار نظر کارشناسی و تخصصی درباره برنامه پنجم توسعه در راستای پویایی و افزایش کارآیی آن صورت خواهد گرفت.

موسوی بر همین اساس از همکاران خود در مجلس خواست تا به برنامه پنجم نگاهی مثبت داشته باشد و با در نظر گرفتن اصول کارشناسی، مواد 200 گانه این برنامه را به تصویب برسانند.

وی با اشاره به بررسی‌های کارشناسی کمیسیون تلفیق و کمیته مشترک دولت و مجلس برای برنامه پنجم، گفت: به نظر می‌رسد که برنامه پنجم به لحاظ کارشناسی و تخصصی دارای حداقل نقدهای ممکن باشد.

نماینده فلاورجان در مجلس در پایان تقدیر رئیس جمهور از مجلس و تشکر متقابل مجلسی‌ها از دولت در خصوص بررسی برنامه پنجم را نشانگر تامین نظر قوه مقننه و مجریه در بررسی این برنامه دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet