خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/08 17:53:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهرزاد:

تصور می‌کنم در برنامه پنجم تعامل خوبی میان دولت و مجلس صورت گرفت

**نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:در برنامه پنجم نظرات مجلس و بخش زیادی از کمیسیون های تخصصی تامین شده است.

محمد کریم شهرزاد عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایرنا تاکید کرد: برنامه پنجم توسعه در کمیسیون تلفیق فراز و فرودهایی پیدا کرد ولی در نهایت در جلسه ای که با نمایندگان دولت و مجلس خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی بودیم، ایشان رهنمودهایی داشتند که فصل الخطاب قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در چارچوب رهنمودهای رهبری ما در کمیسیون تلفیق تجدید نظری در جمع بندی برنامه پنجم کردیم که خوشبختانه نهایی شد. این برنامه با حدود 240 ماده که 40 ماده آن الحاقی است، به مجلس ارائه شد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: تصور می کنم در مجموع تعامل خوبی میان دولت و مجلس صورت گرفت و نظرات مجلس و بخش زیادی از کمیسیون های تخصصی در این رابطه تامین شد.

نماینده مردم اصفهان در پاسخ به سوالی در رابطه با مدت زمان بررسی برنامه پنجم توسعه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این مساله خیلی قابل پیش بینی نیست که نمایندگان در چه مدتی بتوانند به یک جمع بندی در رابطه با برنامه پنجم دست پیدا کنند اما فکر نمی کنم که کمتر از 6 هفته طول بکشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet