خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/08 17:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علیرضا زاکانی:

تبیین نظرات امام‌خمینی و مقام معظم رهبری در برنامه صاحبان خرد قرار گیرد

**نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تبیین فرمایشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری باید توسط اهلش صورت گیرد،گفت: در دسترس قرار دادن این پیام در بین توده‌های مردم یک وظیفه‌ای است که باید صاحبان خرد و اندیشه نسبت به آن اهتمام ورزند.

علیرضا زاکانی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس در خصوص نقش رسانه در گسترش دین‌محوری و دین‌پژوهی جامعه خاطرنشان کرد: رسانه در واقع مامن ارتباط بین اندیشمندان با عموم مردم است.

وی افزود: بهترین شیوه‌ای که می‌‌تواند این پیام را به توده و عموم مردم برساند و از طرفی نیاز عموم مردم و عناصر میانی در خصوص موضوعات مبتلا به حکومت دینی و دین را به اندیشمندان منتقل کند و بتواند صاحبان اندیشه دینی را در مسیر رسیدن به آن اهداف و خدمت‌رسانی در حوزه دین موفق بدارد، ‌رسانه است.

زاکانی با اشاره به اینکه نقش رسانه در این حیطه دو سویه است، بیان داشت: رسانه هم در جهت انتقال نیازهایی که در جامعه اتفاق می‌افتد و هم در جهت بالعکس، انتقال پیام نیازمندان و عموم مردم به مسئولین؛ عمل می‌کند.

وی درباره نقش رسانه‌های مذهبی در خصوص پیگیری منویات رهبری، ادامه داد: اسلام ناب محمدی (ص) با انقلاب اسلامی تجلی و شکل گرفتن حاکمیتی به نام دین یک نعمت بزرگی است که در دست ماست، چرا که شاکله آن حکومت مبتنی بر ولایت فقیه است.

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تبیین فرمایشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری باید توسط اهلش و توسط کسی که به یک نوعی وقوف به این حوزه‌ها دارد صورت گیرد، اذعان داشت: در دسترس قرار دادن این پیام در بین توده‌های مردم یک وظیفه‌ای است که هم صاحبان خرد و اندیشه باید نسبت به آن اهتمام ورزند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet