هدر موبایل
1389/08/09 12:12:00
سرویس صحن
240 نماینده با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند

قدردانی مجلس از سفر مقام معظم رهبری به قم

**۲۴۰ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای از سفر رهبر معظم انقلاب به استان قم و همچنین مردم و روحانیت این شهر برای استقبال بی‌نظیر از معظم‌له قدردانی کردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن بیانیه 240 نماینده که در پایان جلسه علنی روز یکشنبه 9 آبان توسط "سیدجاسم ساعدی" عضو هیات رئیسه مجلس قرائت شد، به این شرح است:

سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای دامه برکاته به استان قم که آغاز حرکتی نوین در فضای دینی و سیاسی کشور محسوب می گردد راهنمایی های معظم له در مورد جایگاه رفیع مراجع عظام تقلید و حوزه علمیه قم و نسبت آنان با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران راه اصیل انقلاب اسلامی را بر همگان نشان داد و راه را بر کژاندیشان مسدود نمود. براساس همین منظر انتظار می رود بخشهای مختلف نظام اسلامی از این پشتوانه عمیق دینی و پرتحول بهره مناسب جهت سازماندهی آتیه کشور ببرند.

رهنمودهای مقام معظم رهبری در ابعای داخلی و خارجی مسیر پیشرفت دینی، علمی و توسعه کشور، منظومه ای راهگشا برای ملت و نخبگان سیاسی و دینی می باشد. ما نمایندگان ملت ضمن سیاستگذاری از مردم انقلابی و بصیر قم که با حضور چشمگیر خود پیوند مستحکم ولایت فقیه و ملت را نشان دادند و تشکر از معظم له از قوای سه گانه می خواهیم با دقت راهنمایی های ایشان را مبنای حرکت نوین خویش قرار دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet