هدر موبایل
1389/08/09 16:11:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
مهدوی:

مردم برای مقاومت و صرفه جویی آماده باشند

**نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مردم باید در آستانه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها برای ایستادگی و مقاومت آماده باشند و صرفه جویی در مصرف را الگو و روش زندگی خود قرار دهند.

احمد مهدوی نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با مهر، در بیان توصیه های خود به دولت و مردم در خصوص طرح هدفمند سازی یارانه ها گفت: مردم باید با اجرای هدفمندی یارانه ها بیش از پیش صرفه جویی کنند و الگوی مصرف را با استفاده از کالاهای کم مصرف رعایت کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید صرفه جویی را در زندگی الگوی خود قرار دهند ، افزود: تمامی صنوف، مراکز خدماتی و حمل و نقل نیز باید در زمینه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها کمک کنند.

مهدوی تاکید کرد: مردم در صورت مشاهده تخلفات حتما آن را به مراجع قانونی گزارش دهند و در زمینه هدفمندی یارانه ها نیز با دولت همکاری کنند و همچنین ایستادگی و مقاومت داشته باشند.

وی افزود: دولت نیز باید به تخلفات رسیدگی کند و در این زمینه نظارت موثری داشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن تاکید کرد: دولت باید قانون هدفمندی یارانه ها را به صورت صحیح اجرا کند و مهمترین موضوع در اجرای این قانون مدیریت خوب در اجراست که از مشکلات جانبی پیش گیری می کند.

مهدوی تاکید کرد: دولت باید با برنامه ریزی در عرصه اجرا گام بردارد و همچنین در این زمینه شفاف سازی و اطلاع رسانی درست به مردم داشته باشند.

وی تاکید کرد: شفاف سازی در زمینه هدفمندی یارانه ها می تواند از طریق رسانه ها به خوبی انجام شود و موجب می شود که از هر گونه مشکلات جانبی و زیان های احتمالی در اجرای این طرح پیشگیری شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet