هدر موبایل
1389/07/27 11:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

هشدار نماینده اصولگرای مجلس به احزاب افراطی اصلاح‌طلب

**حیدرپور گفت: بزرگ‌ترین مشکل برخی احزاب در عدم پیروی از آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب است و اگر آنها مطابق مشی امام حرکت کنند، با پشتیبانی مردم مواجه خواهند شد.

عوض حیدرپور نماینده شهرضا و سمیرم در گفت‌وگو با فارس، راه‌های برون رفت احزاب از وضعیت فعلی را برشمرد و متذکر شد: اگر احزاب مطابق مشی امام راحل که همانا حرکت بر اساس احکام الهی است حرکت کنند، قطعا با پشتیبانی مردم مواجه خواهند شد.

وی در عین حال خاطر نشان کرد "چنانچه احزاب و تشکل‌ها برخلاف آرمان و سیره امام عمل کنند، مردم هم آنها را طرد خواهند کرد و بزرگ‌ترین مشکل برخی احزاب، در عدم پیروی از آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی است ".

این نماینده ملت در مجلس هشتم حمایت از احزاب را در حد مطلوب توصیف و خاطر نشان کرد: در قانون اساسی افراد به تشکیل حزب و گروه های سیاسی بر اساس چهارچوب‌های نظام تشویق شده‌اند و دولت‌ها نیز در طول 30 سال گذشته به دنبال تقویت احزاب بوده‌اند ولی به دلیل اینکه همیشه مردم جلوتر از احزاب حرکت می‌کنند، هیچ‌وقت شاهد شکوفایی احزاب نبوده‌ایم.

حیدرپور با اشاره به نحوه شکل‌گیری و فعالیت برخی احزاب از جمله کارگزاران در سال‌های 75 و76 گفت: تلخی و سختی‌های فراوانی از آن دوران به یاد داریم که از اذهان پاک نمی‌شود و از دوستانی که در این احزاب هستند، می‌خواهیم به مشی اصولگرایی بازگردند.

وی در پایان به احزاب افراطی اصلاح‌طلب هشدار داد اگر به مشی اصولگرایی و آرمان‌های امام بازنگردند، حذف قانونی آنها از صحنه سیاست و اجتماع را از نهادها و مسئولان رسیدگی‌کننده به وضعیت احزاب در کشور خواهد خواست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet