خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/09 17:09:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی

**"محمد دهقان" عضو هیات رییسه مجلس شورایا سلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را در جلسه علنی روز یک‌شنبه ۹ آبان ماه قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر جلالیان نماینده دیر و کنگان به وزیر کشور در خصوص  لزوم کنترل ناامنی و جلوگیری از خرید و فروش سلاح غیرمجاز در سطح استان بوشهر.

- تذکرات میرخلیلی نماینده میناب، رودان و جاسک به وزیر راه و ترابری در خصوص  تعریض و بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی حوزه انتخابیه؛ به وزیر نیرو در خصوص  تسریع در تصویب و اجرای سد مخزنی در شهرستان میناب و خط انتقال آن وبه رییس جمهور در خصوص  صدور دستور تخصیص اعتبار 75 میلیارد ریالی برای مبارزه با بیماری‌های لیموترش مطابق مصوبه سفر هیات وزیران به استان هرمزگان.

- تذکر حاجی‌اصغری نماینده میانه به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص  تسریع در راه‌اندازی دانشکده فنی و مهندسی میانه از مصوبات دور دوم و سوم هیات وزیران به استان؛ به رییس‌جمهور در خصوص  صدور دستور تسریع در ساماندهی گلزارهای شهدای کشور.

- تذکر موسوی جرف نماینده آبادان به رییس‌جمهور در خصوص  صدور دستور تجدیدنظر و رفع محرومیت حضور تماشاگران تیم صنعت نفت آبادان در بازی آینده با تیم استقلال تهران.

- تذکر اسماعیلی نماینده هشترود به وزرای جهاد کشاورزی و بازرگانی در خصوص  توضیح در خصوص علت واردات برخی از محصولات کشاورزی برخلاف قانون بودجه سال 1389 کل کشور.

- تذکر ذاکر نماینده ارومیه به رییس‌جمهور در خصوص  صدور دستور جذب، گزینش و ادامه به کار معلمان شرکتی کشور به ویژه معلمان آذربایجان غربی.

- تذکرات علیخانی نماینده قزوین به وزیر راه و ترابری در خصوص  تامین اعتبار ویژه بابت تعریض و آسفالت محور ارتباطی قزوین - رجایی‌دشت - سنبل‌آباد به سفارده واقع در بخش رودبار شهرستان الموت و تامین اعتبار ویژه جهت تسریع در زیرسازی آسفالت و نصب علائم فنی و ایمنی در جاده ارتباطی روستای یارود بخش رودبار شهرستان استان قزوین و به وزیر نیرو در خصوص  تامین اعتبار ویژه برای تکمیل طرح نیمه تمام دیوار ساحلی حریم رودخانه روستای یارود بخش رودبار استان قزوین.

- تذکرات حیات مقدم نماینده بندر ماهشهر به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  لزوم رفع سوء مدیریت در اداره کل منابع طبیعی استان خوزستان و شهرستان‌های حوزه انتخابیه و به وزیر نیرو در خصوص  لزوم اختصاص اعتبار برای آبیاری اراضی پایین دستی که در آنجا قبلا سد احداث شده است.

- تذکرات اسماعیلی نماینده گرمی به وزیر نفت در خصوص  تسریع در آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به بخش موران شهرستان گرمی علیرغم انجام مناقصه و به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص  رعایت عدالت و احترام به قانون در بانک صادرات استان اردبیل.

- تذکر کواکبیان نماینده سمنان به وزیر امور خارجه در خصوص  ضرورت حمایت از اتباع ایرانی در برابر یکی از کشورهای همسایه به ویژه ماهیگیران و گله‌داران که توسط آن کشور دستگیر شدند.

- تذکر سبحانی‌نیا نماینده نیشابور به وزیر ارتباطات، فناوری اطلاعات در خصوص  دستور رفع مشکل نقطه‌های کور تلفن همراه در شهرستان‌های نیشابور و فیروزه و آزادراه نیشابور به مشهد.

- تذکرات یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد به رییس‌جمهور در خصوص  جلوگیری از اعزام غیرضروری افراد به همراه تیم‌های ورزشی به خارج از کشور و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص  جلوگیری از اعزام خارج از نوبت به حج تمتع تعدادی از مسئولان، بازیگران و ورزشکاران.

- تذکرات یوسف‌نژاد نماینده ساری به رییس‌جمهور در خصوص  تامین اعتبار برای پروژه‌های ورزشی شهرستان ساری با مشارکت مردمی در حال احداث می‌باشد و تامین اعتبار برای جانبازان که با حکم کمیسیون حالت اشتغال داشته‌اند و لزوم ایجاد مستمری برای آنها و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  تامین اعتبار برای یکپارچه سازی اراضی کشاورزی در استان مازندران و رسیدگی به امور دام و ترویج کشاورزی.

- تذکر جدگال نماینده چابهاربه وزیر راه و ترابری در خصوص  تسریع در آسفالت راه‌های روستایی شهرستان چابهار.

- تذکر نریمان نماینده بابل به وزیر کشور در خصوص  نظارت و رسیدگی دقیق به مسائل امنیتی و اجتماعی شهرستان بابل و جلوگیری از وقوع برخی از اتفاقاتی که در آن شهرستان افتاده است و همچنین شناسایی عوامل آن.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet