هدر موبایل
1389/08/10 10:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
علیخانی:

از تصمیم لاریجانی در مورد طرح نظارت بر مجلس تبعیت می‌کنم

**نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: در انتظار تصمیم رئیس مجلس در مورد طرح نظارت بر نمایندگان هستیم.

قدرت‌الله علیخانی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص طرح نظارت بر نمایندگان اظهار داشت: آنچه که رهبر انقلاب به آن اشاره داشتند مورد قبول همه نمایندگان است و در واقع هر چیزی را که رهبری امر بفرمایند تمام نمایندگان قبول می‌کنند.

وی با بیان اینکه برخی افراد معدود با شعار عمل به فرمایشات رهبری به دنبال برخی مسائل دیگر هستند، افزود: کسانی مانند لاریجانی که همیشه با رهبری است باید سردمدار طرح نظارت بر نمایندگان باشند و شاهد بودیم که وی در طول سفر رهبر انقلاب به قم همواره در کنار ایشان بود.

این نماینده مجلس گفت: افرادی مانند لاریجانی امتحان خود را پس داده‌اند و این افراد مورد اعتماد رهبری هستند، بر این اساس نمی‌توانیم کسی را بهتر از وی در مجلس پیدا کنیم که مورد تأیید رهبری هم باشند لذا هر زمانی که او تصمیم گرفت دستور رهبر انقلاب را اجرا کند ما هم از وی تبعیت می‌کنیم.

علیخانی با بیان اینکه برخی به دنبال این هستند که خود را مطرح کنند اظهار داشت: آن چه را که رئیس و عقلای مجلس صلاح بدانند حتما پیگیری می‌کنند و به نمایندگان در خصوص آن توضیحات لازم را ارائه خواهند داد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه تنها حدود یک سال و نیم دیگر از عمر مجلس هشتم باقی مانده است افزود: باید منتظر بمانیم و ببینیم که رئیس مجلس چه تصمیمی در مورد طرح نظارت بر نمایندگان می‌گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet