خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/01 15:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

فراموشی فتنه از سوی برخی افراد نشان از بی‌بصیرتی آنها است

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: فتنه سال گذشته اتفاقی نیست که از اذهان عمومی پاک شود و فراموشی آن از سوی برخی افراد نشان از بی‌بصیرتی آنها دارد.

حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع مردم قم در خصوص فتنه، اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص فتنه، بعد از 18 ماه نشان از اهمیت موضوع دارد.

وی با بیان اینکه گستره فتنه 88 بسیار بزرگ بود، گفت: حامیان و پشتیبانان فتنه 88 با برنامه ریزی دقیق از داخل و خارج برای براندازی نظام و نابودی انقلاب پیمان بسته بودند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی فراموشی این فتنه را غیرممکن دانست و تأکید کرد: فتنه سال گذشته بسیار قوی بود به لطف پروردگار، حضور مردم، آگاهی انسان‌های شایسته و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و بصیرت بخشی روحانیت و دلسوزان نظام موجب نابودی فتنه شد.

وی تأکید کرد: این اتفاق رخدادی نیست که از اذهان عمومی پاک شود و فراموشی این فتنه از سوی سایر افراد نشان‌دهنده این است که بصیرت و آگاهی برخی بسیار پایین بوده و به اندازه مقام معظم رهبری نیست.

ابراهیمی در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر وحدت، گفت: یکی از مخاطبان وحدت سران سه قوه هستند چراکه در حال حاضر سران سه قوه هماهنگی مناسبی با یکدیگر نداشته و وحدت با حرف میسر نمی‌شود.

وی وحدت مورد اشاره رهبری را وحدت واقعی دانست و اظهار داشت: سران قوا باید با وحدت عملی و راهکارهای مناسب با یکدیگر تعامل کنند.

نماینده مردم بیرجند در مجلس افزود: ولایت هنگامی که امر کرد شخص باید از خود بگذرد در حالی که این کار تاکنون صورت نگرفته و لذا بخشی از مخاطبان وحدت، سران سه قوه هستند.

ابراهیمی در پایان افزود: این کار باعث بی‌اعتمادی مردم نسبت قوا شده و در صورت این کار اعتماد که سرمایه اصلی نظام است، از بین می‌رود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet