هدر موبایل
1389/08/01 15:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شاهرخی‌نژاد:

هیچ گاه منافع ملت ایران با منافع استکبار قابل جمع نیست

**رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: در حال حاضر استکبار هم روی سران فتنه حساب نمی‌کند و قطعا فتنه‌گران برای استکبار هم مهره‌ای سوخته هستند.

علی شاهرخی‌نژاد نماینده مردم کوهدشت و رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به ضرورت محاکمه سران فتنه گفت: برای مردم و نظام اسلامی بیش از هر چیز دیگری روشن‌شدن ماهیت سران فتنه مهم و با اهمیت است.

وی برملا شدن اهداف سران فتنه را داری ارزش زیادی خوانده و اظهار داشت: اکنون و با فروکش کردن غبار حوادث پس از انتخابات سران فتنه نزد افکار عمومی منزوی و محکوم شده‌اند و ماهیت فتنه‌گران برای مردم روشن است.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس تصریح کرد: امروز دیگر روشن است که سران فتنه با مردم نیستند، اگر تعدادی از مردم در گذشته از روی غفلت و ناآگاهی از پشت پرده‌ جریان فتنه آنان را همراهی می‌کردند امروز همان گروه اذعان دارند که در آن روزها به درستی فتنه‌گران را نمی‌شناختند.

وی با اشاره به اینکه هیچ گاه منافع ملت ایران با منافع استکبار قابل جمع نیست، اظهار داشت: وقتی استکبار به سران فتنه امید بسته است، قطعا دیگر ملت نمی‌تواند به این افراد دل ببندد.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس ادامه داد: معتقدم که در حال حاضر شرایط به جایی رسیده که دیگر استکبار هم روی سران فتنه حساب نمی‌کند البته روال کار مستکبران بر این است که زمانی روی فردی حساب باز می‌شود که مردم همراه آن فرد باشند؛ وقتی که مردم از فتنه گران فاصله گرفته و راه خود را از آنها جدا کرد‌ه‌اند، قطعا برای استکبار هم دیگر فتنه‌گران مهره‌ای سوخته هستند.

وی تاکید کرد: اگر از نظر نمایندگان سؤال شود، نمایندگان مجلس هم خواهند گفت که در حوزه‌های انتخابیه آنها تعداد زیادی از افراد هستند که در جریان انتخابات به دلیل عدم شناخت از جریان فتنه، به آنها رای داده‌ بودند، اما در حال حاضر از کار خود ابراز پشیمانی می‌کنند.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس ادامه داد: تدبیر نظام در موضوع محاکمه سران فتنه فرا رسیده زیرا آنان مردود ملت هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet