هدر موبایل
1389/08/04 11:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی:

استکبارستیزی از جمله ارزش‌های انقلاب اسلامی است

**نماینده مردم اردبیل گفت: ملت ایران امروز از پشت پرده جریان دوم خردادی موسوم به اصلاحات مطلع و این جریان برای همیشه از ذهن ملت ایران پاک شده است.

سیدکاظم موسوی نماینده مردم اردبیل و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان در گفت و گو با فارس اظهار داشت: در دهه دوم انقلاب برخی‌ از جریان‌های منحرف برای مقابله با موازین انقلاب اسلامی جریانی را تشکیل داده و نام آن را دوم خرداد نامیدند.

وی با بیان اینکه عملکرد این جریان برخلاف ارزش‌های اسلامی و مبانی انقلاب اسلامی بود، افزود: مردم مشاهده کردند که این جریان چگونه به اعتقادات آنها و حتی به ارزش‌های دینی آنها بی احترامی کردند و این مسئله برای مردم هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه استکبارستیزی از جمله ارزش‌های انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: جریان موسوم به اصلاحات با شعار تنش زدایی سیات ذلت را در سیاست خارجه در دستور کار خود قرار داد به طوری که بارها ملت ایران نسبت به آنچه که اصلاح طلبان آن را تنش‌زدایی می‌نامیدند اعتراض کرده و گفتند که این سیاست برخلاف اعتقادات دینی آنهاست.

وی با بیان اینکه انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری آخرین فرصت جریان دوم خرداد برای برخورد صادقانه با مردم بود، خاطرنشان کرد: متأسفانه در حالی که بخشی از مردم قبل از انتخابات به جریان اصلاحات اعتماد کرده بودند این جریان بعد از انتخابات پاسخ اعتماد مردم را با آشوب و اغتشاش داد و به رأی مردم اهانت کرد.

موسوی با بیان اینکه ملت ایران امروز از پشت پرده این جریان موسوم به اصلاحات مطلع شده است گفت که این جریان برای همیشه از ذهن ملت ایران پاک شده است و هیچ جایی در فضای سیاسی کشور نخواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet