شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/03/27 16:04:00
سرویس سیاسی

پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت تودیع و معارفه رئیس حوزه علمیه قم

در پی تغییر مدیریت حوزه علمیه قم پیام تقدیری از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری مدیر پیشین حوزه علمیه قم منتشر گردید.

به گزارش خانه ملت، متن پیام دکتر علی لاریجانی بدین شرح است:

حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری (دامت افاضاته)

نایب رئیس محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و عضو شورای عالی حوزه علمیه قم

اکنون که به فضل خداوند دوره ده ساله خدمت در مهمترین نهاد آموزشی فقه اهل بیت (ع) به پایان می رسد و مدیریت حوزه علمیه قم به دست حضرت آیت الله مقتدایی - حفظ الله - سپرده می شود، شایسته است از تلاش ها و خدمات خالصانه و بی شائبه حضرت عالی قدردانی و سپاسگزاری گردد.

بی تردید سامان بخشی و مدیریت روزآمد حوزه مرکزی تشیع از مبرم ترین و ضروری ترین وظایف به شمار می آید که پشتوانه اصیل پاسداری از مرزهای اعتقادی و تعمیق تفکر اصیل اسلامی در امت اسلامی خواهد بود و کارنامه خدمات حضرت عالی نشانگر نواندیشی و ابتکار در این حوزه بوده است.

امیدواریم این نهاد عظیم و شجره طیبه که امروز شاهد به ثمر نشستن بخشی از تلاش های پیشینیان آن هستیم، بتواند با بهره گیری از عنایات خاص حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، رسالت روحانیت متعهد اسلام را در غنا بخشیدن به اندیشه های والای تشیع و افزایش توانمندی و کارآمدی روحانیت و مرجعیت شیعه و ترویج اندیشه اسلام ناب محمدی - نمایان تر سازد.

در پایان امیدواریم ارتباط وثیق حوزه و مجلس شورای اسلامی همچنان ادامه یابد تا مجلس بتواند از غنای فقهی و آرا و نظریات مراجع عظام - حفظهم الله - بهره مند گردد.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet