پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1389/08/10 13:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهریاری مطرح کرد:

ماموریت ویژه امیدوار رضایی درباره انحلال دانشگاه علوم پزشکی ایران

**رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی دلایل انحلال دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور وزیر بهداشت در مجلس خبر داد و گفت: موضوع قانونی یا غیرقانونی بودن انحلال دانشگاه پس از بررسی اداره قوانین مجلس اعلام می شود.

دکتر حسینعلی شهریاری در گفتگو با مهر افزود: امیدوار رضایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون بهداشت ماموریت یافته است که موضوع قانونی یا غیر قانونی بودن انحلال دانشگاه علوم پزشکی ایران را بررسی کرده و نتیجه را به کمیسیون ارائه دهد.

وی اضافه کرد: از وزیر بهداشت دعوت شده است که با حضور در جلسه کمیسیون بهداشت نسبت به دلایل انحلال دانشگاه علوم پزشکی ایران توضیحاتی ارائه کند.

شهریاری گفت: ممکن است این انحلال اثرات مثبت و یا تبعات منفی در پی داشته باشد که تمام این مسائل پس از بررسی دلایل آن از سوی وزارت بهداشت مشخص می شود. در هر حال اعضای هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی ایران از رئیس جمهور حکم داشته اند و باید مشخص باشد که وضعیت هیئت امنا چه ترتیبی دارد.

به گزارش مهر، دانشگاه علوم پزشکی ایران از روز شنبه 8 آبان ماه 89 بر اساس ابلاغ مصوبه شماره 677/110 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور منحل شده است. کلیه فعالیتهای بهداشتی، درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران واقع در استان البرز به دانشکده علوم پزشکی کرج، کلیه واحدهای بهداشتی، درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و کلیه واحدهای آموزشی و پژوهشی و دانشجویی به دانشگاه علوم پزشکی تهران منتقل شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet