هدر موبایل
1389/08/10 15:27:00
سرویس بین الملل
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

کلینتون دست از فرافکنی بردارد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به وزیر خارجه آمریکا توصیه کرد، به جای طرح ادعاها علیه فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران نگاهی به نقض گسترده حقوق بشر در کشورش بیاندازد.

"محمد کریم عابدی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به تکرار ادعاهای هیلاری کلینتون مبنی بر نظامی بودن فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران، گفت: خانم کلینتون با طرح ادعاها علیه جمهوری اسلامی، راه اسلاف خودش را طی می‌کند که بهتر است به جای طرح ادعاهای واهی راه خود را تغییر داده و دست از فرافکنی برداشته  و توجهی به وضع داخلی آمریکا کند.

نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه با اعلام اینکه میلیون‌ها دلار خرج تبلیغات انتخاباتی در آمریکا می شود در حالیکه هنوز 250 هزار خانوار از سونامی جنوب این کشور سامان پیدا نکرده اند، افزود: آمریکا تاکنون پای هیچ معاهده حقوق بشری را امضا نکرده و نقض حقوق بشر به تعداد زیاد در این کشور اتفاق می افتد.

عابدی با اظهار اینکه بهتر است خانم کلینتون به جای دخالت در امور داخلی دیگر کشورها، نگاهی به وضعیت حقوق بشر کشورش بیاندازد، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران تهدیدی برای هیچ کشوری نیست و نیازی هم به سلاح هسته ای ندارد، چرا که سلاحی بالاتر از سلاح هسته ای دارد که آن فرهنگ قوی و انسان ساز است.

هیلاری کلینتون وزیر خارجه آمریکا هفته پیش مانند همیشه با نادیده گرفتن گزارش های آژانس بین المللی انرژی هسته ای جهت فریب افکار عمومی به دروغ فعالیت های صلح آمیز غنی سازی جمهوری اسلامی ایران را زیر سوال برده و آن را نظامی جلوه داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet