خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/10 16:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جدگال:

برنامه پنجم می‌تواند به مانور وحدت قوای مقننه و مجریه تبدیل شود

**نماینده مردم چابهار در مجلس با اشاره به بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه، تعامل قوای قوه مقننه و مجریه را ستودنی توصیف کرد و گفت: بررسی برنامه پنجم می‌تواند مانور وحدت دولت و مجلس باشد.

یعقوب جدگال نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه در صحن علنی مجلس، تعامل قوای قوه مقننه و مجریه را ستودنی توصیف کرد و اظهار داشت: بررسی برنامه پنجم می‌تواند مانور وحدت دولت و مجلس باشد.

وی با اشاره به حذف برخی از مواد لایحه گفت: مجلس معتقد است که دولت باید قانونی را اجرا کند که به مصالح نظام و ملت ایران باشد و بر همین اساس هر قانونی که برخلاف منافع ملی باشد، نباید دولت آنرا اجرا کند.

جدگال که معتقد است مجلس و دولت به توصیه رهبر معظم انقلاب مبنی بر تعامل قوا توجه می‌کنند، برخی اظهارنظرها مبنی بر برخوردهای سیاسی برخی نمایندگان با دولت را رد کرد و گفت که چنین احساسی ندارد؛ اینکه گفته می‌‌شود برخی نمایندگان قصد ضربه زدن به دولت را دارند را قبول ندارم و معتقدم نمایندگان دلسوز دولت هستند.

نماینده اهل تسنن مجلس شورای اسلامی از همکاران خود در خانه ملت خواست از هرگونه اظهار نظر غیر کارشناسی در بررسی برنامه پنجم جداً خودداری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet