هدر موبایل
1389/08/11 09:47:00
سرویس سیاسی
رحمانی:

تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خواست نمایندگان مجلس است

**حجت‌الله رحمانی گفت:تصویب طرح تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان پیرو بیانات مقام معظم رهبری است که از دولت خواستند در ارتباط با مسائلی که مربوط به وزارت امور خارجه می‌شود موازی‌کاری صورت نگیرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،"حجت‌الله رحمانی" نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نشریه بامداد با بیان این موضوع درباره تصویب طرح تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مردم در مجلس فعالیت این شورا را فعالیت موازی با فعالیت وزارت امور خارجه می‌دانند و می‌خواهند بدانند چرا چنین شورایی تشکیل شده، وظایف آن چیست و بودجه آن از کدام محل تأمین می‌شود.

وی همچنین درباره تأثیرات سفر مقام معظم رهبری به استان قم نیز گفت: مقام معظم رهبری هر جا که مشرف بشوند وجودشان مایه خیر و برکت است. البته جا دارد از مردم استان قم این تشکر ویژه را داشته باشیم که استقبال شایسته‌ای از ایشان انجام دادند.

نماینده الیگودرز در ادامه افزود: این سفر از  دیگر سفرها متمایز بود چرا که مراجع عظام تقلید با همه وجود به استقبال ایشان آمدند. ملت سر از پا نمی‌شناختند که به امید خدا این سفر موجب برکت برای مردم استان، حوزه‌های علمیه قم و جهان تشیع و همچنین برای مردم مسلمان ایران است.

نماینده مردم الیگودرز درباره اهمیت بیانات مقام معظم رهبری و توصیه های مطرح شده از سوی ایشان نیز خاطر نشان کرد: هریک از خطابه‌های مقام معظم رهبری در این سفر منشوری است برای پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین برای بصیرت‌دهی و هوشیاری هرچه بیشتر ملت مسلمان ایران و به‌خصوص در عصر فتنه بسیار مفید است.

وی درباره اقدامات صورت گرفته در شهرستان الیگودرز نیز به ایجاد یک شهر جدید اشاره کرد و گفت: با لطف خدا و عنایت مسئولان استانی یکی از بخش‌های بسیار محروم الیگودرز به نام بخش ذره‌مارون به مرکزیت شول‌آباد به شهر تبدیل شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet