هدر موبایل
1389/08/11 11:20:00
سرویس سیاسی
نماینده خرم‌آباد:

سفر رهبری به قم نمایش رابطه ناگسستنی مردم و ولایت بود

**محمدرضا ملکشاهی‌راد نماینده مردم خرم‌آباد سفر تاریخی مقام معظم رهبری به قم را نمایش رابطه ناگسستنی مردم و ولایت توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،"محمدرضا ملکشاهی‌راد" نماینده مردم خرم‌آباد در گفتگو با نشریه بامداد در رابطه با سفر رهبر معظم انقلاب به قم گفت: استقبال گسترده، باشکوه و بی‌نظیر مردم، روحانیت و مراجع از مقام معظم رهبری توطئه دشمنان را خنثی کرد.

وی افزود: سران اسکتبار و عوامل فتنه همچنان به بحث واهی تفرقه و تشتت دامن می‌زدند و مدام در حال القای این مطلب بودند که مردم از نظام ناراضی هستند یا میان روحانیت و مراجع اختلاف‌نظر وجود دارد. در چنین فضا و جوسازی‌هایی مقام معظم رهبری به قم رفتند و استقبال مردم و روحانیت شهر مقدس قم از رهبر معظم انقلاب رابطه‌ای ناگسستنی بین مردم و رهبری را به نمایش گذاشت.

نماینده مردم خرم‌آباد ادامه داد: این موضوع یعنی وحدت و همدلی مراجع و روحانیت با رهبر معظم انقلاب، یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این سفر بود که نشان داد مردم با حضور میلیونی خود حمایت بی‌چون و چرایشان را اعلام می‌کنند. این دستاورد کمی نیست و این سفر و این استقبال نشانگر مستحکم‌تر شدن روزافزون پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و یأس و ناامیدی دشمنان اسلام و انقلاب است.

نایب رئیس کمیسیون عمران در مورد اخبار حوزه انتخابیه خود به افتتاح آزادراه خرم‌آباد - پل زال اشاره کرد و افزود: افتتاح این آزادراه بخشی از آزادراه تهران- بندرامام است که امیدواریم دولت با عنایت و همت بیشتر هرچه سریعتر دیگر فازهای این آزادراه را نیز به مرحله اجرا درآورد. به خصوص فاز اراک - خرم‌آباد که انجام هرچه سریعتر آن قطعاً تأثیر بسزایی در اقتصاد مردم لرستان و البته کشور خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet