شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/08/11 11:49:00
سرویس سیاسی
ترابی:

فقدان اطلاعات باعث شده نتوانم به خوبی نظارت کنم

**نصرالله ترابی قهفرحی نماینده شهرکرد در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی که در نشریه زردکوه منتشر شده به موضوع پیگیری وعده‌های انتخاباتی خود پرداخته است. پیگیری وعده​های انتخاباتی- ۳/ زردکوه

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن این یادداشت در پی می آید:

معمولاً نمایندگان در زمان انتخابات، شعارها و وعده‌هایی را مطرح می‌کنند تا مردم بر اساس آن، با برنامه‌های آنان آشنا شوند و به نماینده‌ای رأی دهند که بهترین برنامه را برای حل مشکلاتشان داشته باشد. اما من در رقابت‌های انتخاباتی خود، به هیچ کس هیچ قول عملیاتی و اجرایی به مردم حوزه انتخابیه‌ام نداده‌ام، به مردمم گفتم من نه استاندارم، نه فرماندارم، نه مدیرکل راه، نه مدیرکل کشاورزی و...، من فقط از سوی مردم مأموریت دارم که به قوانین رأی داده و بر حسن اجرای آنها نظارت کنم. تنها قول داده‌ام زبان گویای مردم باشم و خواسته‌ها و حرف هایشان را مطرح کنم و در راستای تحقق همین شعار هم در حد بضاعت خود کوشیده‌ام.

البته باید اعتراف کنم که طبیعتاً در زمینه نظارتی چندان موفق نبوده ام، علت آن هم این نبوده که خدای نکرده در انجام این وظیفه ذاتی خود تعلل ورزیده‌ام، بلکه به دلیل فقدان اطلاعات صحیح، نتوانسته‌ام در این حوزه، چندان موفق عمل کنم. اما در بحث قانون گذاری، طی این مدت همه تلاشم این بوده که با  حضور فعال در جلسات  صحن علنی  مجلس، مشارکت  در  کمیسیون  و  برگزاری  جلسات و  نشست هایی، برای تصویب قوانین راهبردی و مؤثر در توسعه کشور و استان بکوشم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet