هدر موبایل
1389/08/11 11:58:00
سرویس سیاسی
نماینده بروجرد:

سفر رهبر انقلاب به استان قم عامل ایجاد وحدت بود

**هادی مقدسی نماینده مردم بروجرد گفت:یکی از دستاوردهای مهم سفر مقام معظم رهبری به قم ایجاد وحدت و انسجام در رده عالمانه، فقهی و کلامی بود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "هادی مقدسی" نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نشریه بامداد با بیان این موضوع، درباره نتایج سفر مقام معظم رهبری به استان قم گفت: در حقیقت این سفر نشان داد که همه باید حول محور ولایت با همگرایی و همسویی به پیشرفت نظام و تحقق آرمان‌های حضرت امام (ره) و انقلاب کمک کنند.

وی درباره اهمیت سفر مقام معظم رهبری به استان قم و مسائل مطرح شده درباره این سفر خاطرنشان کرد: قبل از سفر ایشان به استان قم به هر حال زمزمه‌های شیطنت‌آمیزی شنیده می‌شد که از عدم انسجام و اتفاق بین فقها، علمای قم و حوزه علمیه سخن می‌گفت و ضرورت این سفر را روز به روز بیشتر می‌کرد.

مقدسی اظهارداشت:خوشبختانه در این موقع مناسب این سفر اتفاق افتاد و استقبال بسیار گرم و پرشوری که مردم خوب و فهیم قم و به خصوص علما، فقها، مدرسین و اساتید حوزه علمیه قم از مقام معظم رهبری به عمل آوردند نشان داد که از بالاترین رده‌های مردمی یعنی علما، فقها و دانشمندان حوزه‌های علمیه گرفته تا رده‌های پایین همه حول محور ولایت در پیشبرد اهداف حضرت امام (ره) و انقلاب کاملاً همصدا و هم رأی هستند.

نماینده بروجرد در ادامه یادآور شد: این سفر توانست این مورد را به جهانیان اثبات کند و آن توطئه‌های شیطنت آمیزی را که در حقیقت تلاش می‌کردند برای ایجاد اختلاف، تفرقه و نفاق به وجود آورند خنثی کند و یک وحدت فکری، علمی و عقیدتی با رهبری رهبر معظم انقلاب در کشور شکل گرفت.

وی درباره تأثیر داخلی و جهانی سفر مقام معظم رهبری به استان قم تأکید کرد: انعکاس بیرونی و جهانی این وحدت به مراتب بالاتر و ارزشمندتر از انعکاس درونی آن در داخل کشور بوده است. همه ملت می‌دانند که هیچ گونه گسست و شکافی بین مردم، علما و رهبری وجود ندارد و همه حول محور رهبری در حال تلاش برای دفاع از کیان نظام و انقلاب هستند اما دشمنان ما در خارج از مرزها به یکسری شیطنت‌ها روی آورده بودند که این سفر و به دنبال آن نشست‌ها، صحبت‌ها و فرمایشات مقام معظم رهبری همه آن تلاش‌ها را خنثی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet