هدر موبایل
1389/08/11 12:47:00
سرویس صحن
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان؛

اصولگرایان در انتخابات فراکسیون مواظب حواشی باشند

**عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان با بیان این مطلب که احتمال وجود رقیبی برای لاریجانی در انتخاب رئیس فراکسیون، منتفی نیست، گفت:‌ اصولگرایان مواظب حواشی این انتخابات باشند.

"عیسی جعفری" عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت ضمن اشاره به انتخاب رئیس فراکسیون اصولگرایان در نشست آتی این فراکسیون، گفت: احتمال وجود رقیب برای رئیس فعلی فراکسیون منتفی نیست، اما پیشنهاد ما این است که دوستان اصولگرا با یکپارچگی به ادامه وضع موجود و تداوم ریاست لاریجانی نظر داشته باشند و ازکاندید شدن برای تصدی ریاست فراکسیون جلوگیری کنند.

عیسی جعفری ،نماینده کبودراهنگ و بهار در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که فراکسیون اصولگرایان باید از هرگونه حرکتی که شائبه اختلاف دراصولگرایی ایجاد کند، بپرهیزد، تصریح کرد: وحدت میان اصولگرایان بخصوص در مورد انتخاب رئیس آتی این فراکسیون باعث می شود تا برخی افراد که برای حاشیه سازی در کمین اصولگرایان نشسته اند ناامید شوند.

جعفری با بیان این سخن که تمام اصولگرایان در خدمت، خلاصه می شوند، تاکید کرد: ‌انتخابات آتی این فراکسیون آزمون مهمی است که اعضای شورای مرکزی باید تمام توجه خود را برای جلوگیری از ایجاد حواشی بیهوده به کار گیرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet