هدر موبایل
1389/08/11 12:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در راستای تحقق وعده های عدالت محور صورت می‌گیرد؛

اقشار آسیب‌پذیر جامعه بیمه می‌شوند

**سخنگوی کمیسیون اجتماعی با اشاره به وعده های رئیس جمهور و وزیر رفاه مبنی بر بیمه همه ایرانیان گفت: دولت عدالت محور نهم و دهم در راستای تحقق اصل ۲۹ قانون اساسی، جهت بیمه کردن همه ایرانیان گام های جدی برداشته است؛ لذا پس از هدفمند کردن یارانه ها بیمه اقشار آسیب پذیر اجرایی می شود.

سید جواد زمانی نماینده کرمانشاه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: وعده اجرای اصل 29 قانون اساسی مبنی بر بیمه همه ایرانیان از سوی دولت عدالت محور و وزیر رفاه خبر بسیار خوشحال کننده ای است چرا که اجرای این اصل قانون اساسی، از اصول اولیه حقوق شهروندی است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون اجتماعی همه تلاش خود را جهت تحت بیمه قرار دادن همه اقشار جامعه بکار برده است و جای امیدواری است که دولت نیز در راستای این هدف کلان با مجلس همداستان شود.

زمانی در ادامه خاطرنشان کرد: از آنجائی که بیست درصد یارانه ها پس از هدفمند شدن به ارائه خدمات اختصاص می یابد، وعده اجرایی شدن اصل 29 قانون اساسی از سوی دولت خدمتگذار دور از ذهن نیست و اراده محکم دولت و مجلس را می طلبد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: دولت عدالت محور نهم و دهم در راستای تحقق اصل 29 قانون اساسی جهت بیمه کردن همه ایرانیان گام های جدی و اساسی را برداشته است؛ لذا در راستای اجرای دقیق قانون هدفمند کردن یارانه ها به دلیل اولویت، بیمه اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet