شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/08/11 13:29:00
سرویس سیاسی
بادامچیان عنوان کرد:

لاریجانی گزینه مطلوب اصولگرایان برای ریاست فراکسیون

**چهره شاخص اصولگرایان مجلس با بیان این که احتمال ورود کسی برای رقابت با لاریجانی جهت تصدی ریاست فراکسیون اصولگرایان، بعید به نظر می رسد گفت: لاریجانی نظر گرایش های مختلف را تامین می کند.

"اسدالله بادامچیان "نماینده تهران، ری،شمیرانات و اسلامشهر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خانه ملت، به انتخابات آتی فراکسیون اصولگرایان برای تعیین هیات رئیسه این فراکسیون اشاره کرد و گفت: گروهی معدود در درون فراکسیون به دنبال جایگزین کردن شخص مورد نظر خود به جای لاریجانی هستند که این گروه با استقبال اصولگرایان مواجه نخواهند شد.

چهره شاخص اصولگرایان مجلس با اشاره به این که فراکسیون اصولگرایان از سلایق مختلف اصولگرایی تشکیل شده است، اظهار کرد: فردی که ریاست این فراکسیون را بر عهده می گیرد باید بتواند برآیند نظرات مشترک اعضای فراکسیون باشد و کارنامه رئیس فعلی فراکسیون (لاریجانی) نشان می دهد که او تا حد ممکن نظر گروه های مختلف را در فراکسیون جلب می کند.

بادامچیان با بیان این مطلب که فراکسیون اصولگرایان در سالهای اخیر کارنامه قابل قبولی داشته است، افزود: فراکسیون اصولگرایان با فراکسیون هایی مانند موتلفه، انقلاب اسلامی و رایحه خوش خدمت که در دل آن قرار دارند، فعالیت خوبی تاکنون داشته و توانسته است اهداف کلان اصولگرایی را دنبال کند.

عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی در پایان افزود: چیزی که برای اصولگرایی مهم است، وجود رئیسی است که بر طبق اهداف کلان اصولگرایی حرکت کند و با خصوصیاتی که در لاریجانی سراغ داریم، او در حال حاضر گزینه مطلوبی برای تصدی ریاست فراکسیون اصولگرایان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet