هدر موبایل
1389/08/11 15:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بادامچیان:

هدف اصولگرایان از تلاش برای وحدت جلوگیری از تفرقه در انتخابات است

**نماینده تهران هدف از تلاش مجموعه اصولگرایان برای تقویت وحدت را پیشگیری از اختلافات و تفرقه در زمانهای حساس همچون انتخابات و توطئه های خارجی است .

اسدالله بادامچیان نماینده تهران در گفتگو با مهر در بیان ضرورت های تقویت وحدت میان جریان اصولگرایی گفت: جریان اصولگرایی از 2 محور وحدت برخوردار است که یکی از این محورها مقام معظم رهبری و امور ولایی است که در نهایت هر چقدر هم اصولگرایان با یکدیگر اختلاف داشته باشند نظر ولایت حاکم است  و محور دوم وحدت اصولگرایان، وحدت داخلی میان جریان اصولگرایی است که با توجه به سلیقه ها و دیدگاه های مختلف اصولگرایان در امور حساس وحدت داخلی خود را حفظ می کنند.

بادامچیان با اشاره به اینکه امور حساس یعنی مواقعی که توطئه خارجی وجود دارد و یا در زمان انتخابات گفت: در زمان انتخابات اصولگرایان که هم نظر با یکدیگر هستند بر سر یک فرد خاص وحدت می کنند .

وی تاکید کرد : ارتباطاتی که اکنون برای تقویت بیشتر وحدت میان اصولگرایان شکل می گیرد نیز به دلیل ضرورت وحدت در مواقع حساس است .

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی گفت : مجموعه های اصولگرایی که در زمان حاضر به دنبال حفظ وحدت هستند می خواهند از بروز اختلافات احتمالی در مواقع حساس جلوگیری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet