هدر موبایل
1389/08/11 12:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

انتقاد خدادادی از انتخاباتی کردن زودهنگام فضای سیاسی کشور

**عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراها در مجلس شورای اسلامی، گفت: سناریوی انتخاباتی کردن زودهنگام فضای کشور، با تمرکز بر انتخابات ریاست جمهوری از سوی برخی رسانه ها، غیرمنطقی و غیراصولی است و برخورد جدی مراجع ذی صلاح را می‌طلبد.

سلمان خدادادی، نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه برخی افراد و جریان های سیاسی در حرکتی تعجب برانگیز از هم اکنون سازوکارهای فعالیت انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم را فراهم کرده اند، اظهار داشت: در حالیکه تنها 17 ماه از شکل گیری دولت دهم می گذرد برخی افراد و همچنین جریان های سیاسی تا آستانه برپایی ستاره های انتخاباتی پیش رفته اند.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراها خاطرنشان کرد: دامن زدن زود هنگام به مباحث انتخاباتی از سوی رسانه ها و سایت های متعلق به افراد و جریان هایی که نشانه هایی از تمایل آن ها برای کاندیداتوری وجود دارد، یقیناً موجب تشدید درگیری های بیهوده و هدر رفتن انرژی هایی است که باید در خدمت مردم و کشور باشد.

وی در پایان افزود: دستگاه قضایی و مسئولین ذیربط به شدت با این قبیل فعالیت های غیرمنطقی و غیراصولی انتخاباتی مقابله خواهند کرد، چرا که موجب سیاست زدگی از سوی مردم نیز می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet