هدر موبایل
1389/08/12 09:35:00
سرویس سیاسی
بابااحمدی

در تأسیس دو فرمانداری جدید موفق نبوده‌ام

**عبدالمحمد بابااحمدی نماینده لردگان در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی به موضوع پیگیری وعده‌های انتخاباتی خود و میزان تحقق آنها پرداخته است.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت،متن یادداشت "عبدالمحمد بابا احمدی" نماینده لردگان در پی می آید:

هر نماینده‌ای با توجه به شرایط حوزه انتخابیه خود، در زمان انتخابات، قول‌هایی را به مردم خود می‌دهد که در صورت ورود به مجلس، برای تحقق آن تلاش خواهد کرد. یکی از مواردی که بنده در تبلیغات انتخاباتی خود مطرح کردم، بحث تفکیک شهرستان از نظر تقسیمات جغرافیایی است. به دلیل جمعیت بالا و پراکندگی زیاد شهرستان لردگان- این شهرستان یک چهارم مساحت استان را به خود اختصاص داده- به مردم منطقه اعلام کردم، البته قول ندادم، اما گفتم تلاش می‌کنم که لردگان را به سه شهرستان تبدیل کنم.

البته من برای تحقق این وعده، پیگیری هم کردم، اما برخی اختلاف نظرات داخلی شهرستان، مانع این قضیه شد. مسئله از اینجا ناشی می‌شد که بعضی‌ها می‌گفتند ما نمی‌خواهیم وابسته به این قسمت شویم و می‌خواهیم به آن بخش وابسته شویم. ما تصمیم داشتیم دو فرمانداری جدید برای دو منطقه مال‌خلیفه و آلونی - با مرکزیت فلارد و خانه‌میرزا- تأسیس کنیم چون لردگان استحقاق این مسئله را دارد اما به دلیل ناهماهنگی‌های برخی افراد در حوزه انتخابیه خود من، نتوانستیم حتی کارهای اولیه این طرح را انجام دهیم و بالطبع، نتوانستیم این وعده را عملی کنیم.

البته درباره محقق شدن یا نشدن یک شعار یا وعده به طور مطلق، نمی‌توان صحبت کرد. مثلاً در بحث آب، مشکلات ما به طور مطلق حل نشده، اما به موفقیت‌های زیادی رسیده‌ایم، اگرچه تا رفع کامل مشکل، راه زیادی باقی است. از 360 روستای شهرستان، همین قدر که الان بیش از نیمی از آن آبرسانی شده، نشانگر تحقق بخشی از خواسته‌های ماست.

مردم شهرستان همچنین درخواست تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی، تأسیس پالایشگاه نفت، گشایش و چهارخطه شدن جاده ترانزیتی را داشتند که این خواسته‌ها یا محقق شده یا در مسیر تحقق است.

در مجموع، کوشیده‌ایم در حد توان خود، برای تحقق شعارهای انتخاباتی‌مان بکوشیم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet