انتخابات ریاست جمهوری
1389/08/12 09:47:00
سرویس سیاسی
ملک‌محمدی:

خدمت به قم،خدمت به جامعه اسلامی است

**حسن ملک‌محمدی نماینده مردم دامغان طی یادداشتی که در نشریه کویر سمنان منتشر شده به بررسی دستاوردهای سفر تاریخی مقام معظم رهبری به قم پرداخته است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن یادداشت"حسن ملک‌محمدی" نماینده مردم دامغان به شرح ذیل است:

سفر تاریخی مقام معظم رهبری مدظله‌العالی به قم که همزمان با ولادت باسعادت حضرت ثامن‌الحجج، امام رئوف، علی‌بن‌موسی‌الرضا علیه‌السلام آغاز شد، برکات شایان توجهی داشت.

سفر 10 روزه معظم‌له، تبلور پیوند عمیق مردم با ولایت و رهبری بود و می‌توان دستاوردهای این حماسه حضور ولایی و سفر پرخیر و برکت را به چند بخش تقسیم کرد. این سفر هم دستاوردهای معنوی و علمی داشت و هم دستاوردهای عمرانی و توسعه‌ای برای استان قم.

با عنایت به جایگاه خاص قم در جهان اسلام که در حقیقت مرکز نشر معارف اسلام ناب محمدی در سراسر جهان محسوب می‌شود، خدمت به قم، خدمت به اسلام، خدمت به رسول‌الله و خدمت به همه جامعه اسلامی خواهد بود.

بنابراین به موازات عظمت‌ انقلاب و نقش قم در پیدایش انقلاب و برکات فراوان حوزه مقدسه علمیه قم در ایران و سراسر جهان، باید در حد توان برای بهبود شرایط موجود تلاش کرد. رهنمودهای ایشان و جلسه هیأت‌دولت که به برکت سفر مقام معظم رهبری در قم تشکیل شد مصوباتی داشت که سرآغاز تحولی همه‌جانبه در ساحت حوزه علمیه و همچنین در جهت پیشرفت، عمران و آبادی قم خواهد بود، ان‌شا‌ء‌الله.

امیدواریم به برکت حضور رهبر معظم انقلاب به زودی شاهد چهره‌ای درخشان از قم مناسب و هم شأن با منزلت مردم شریف و بزرگوار آن باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet