شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/08/12 10:20:00
سرویس صحن
لاریجانی در پاسخ به تذکر میگلی نژاد؛

همه نمایندگان می‌توانند دربررسی برنامه پنجم نظرات خود را بیان کنند

**رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده بوشهر که خواستار عدم شتاب زدگی در بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه شد، گفت: وقت کافی برای بررسی لایحه برنامه در کمیسیون تلفیق اختصاص یافته و همه نمایندگان می توانند نظرات خود را بیان کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، این اظهارات علی لاریجانی در پاسخ به تذکر غلامعلی میگلی نژاد نماینده بوشهر پس از آن در جلسه علنی امروز مجلس بیان شد که این نماینده مجلس در تذکری با استناد به بند 11 ماده 23 آئین نامه داخلی نهاد قانونگذاری کشور با اشاره به اهمیت و جایگاه مجلس شورای اسلامی گفت:پرواضح است که مجلس به عنوان تعیین کننده ترین قوه در راس امور است.

وی گفت: متاسفانه برخی نمایندگان تندرو که تعداد آنها کمتر از انگشتان دست است کاری انجام می دهند که شأن نمایندگی را پایین می آورند.

میگلی نژاد در ادامه با تشکر از مدیریت علی لاریجانی رئیس مجلس در اداره جلسه علنی، گفت: تشکر می کنم از مدیریت آقای لاریجانی در جلسه علنی که تذکرات تند نمایندگان را با سعه صدر گوش می کنند.

وی افزود: ولی گاهی مشاهده می شود که برخی اعضای هیات رئیسه در جایگاه هیات رئیسه اقداماتی انجام می دهند که در شأن این جایگاه نیست.

وی در ادامه با اشاره به تمدید یکساله برنامه چهارم توسعه، خاطرنشان کرد: به نظر می رسد که با شتاب زدگی به لایحه برنامه پنجم توسعه پرداخته شده است که بهتر بود، فرصت کافی برای کارشناسی بیشتر بر روی این لایحه در کمیسیون تلفیق داده می شد تا ایراداتی که الان نمایندگان در صحن علنی مطرح می کنند، صورت نمی گرفت.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر، گفت: دولت نظرات خود را در بررسی لایحه برنامه پنجم ارائه داده و کمیسیون تلفیق هم وقت و فرصت کافی برای بررسی این لایحه داشته است و همه نمایندگان در ارائه نظرات اصلاحی خود در صحن علنی هم آزادند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet