هدر موبایل
1389/08/12 11:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات:

انحلال دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شایعه است

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: انحلال دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شایعه و در جهت پررنگ تر کردن ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران در دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه انحلال دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شایعه است گفت: شایعه انحلال دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درجهت پررنگ کردن ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران درعلوم پزشکی دانشگاه تهران است.

وی همچنین با اشاره به جلسه کمیسیون آموزش با وزیر بهداشت و آموزش پزشکی برای پاسخ به ابهامات و سوالات نمایندگان در خصوص ادغام ناگهانی و بدون هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران اظهارداشت: این اقدام وزارت بهداشت بدون هماهنگی و مشورت با نمایندگان مجلس بود بنابراین کمیسیون آموزش از وزیر مربوطه برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان دعوت به عمل آورد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات ارتقای سطح علمی و دانش فنی و حرفه ای را دلیل وزیر برای ادغام دانشگاه پزشکی ایران دانست و اذعان کرد: پایین بودن سطح علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران نسبت به دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی دلیل اذعام این دانشگاه عنوان شد، اما نمایندگان از جواب وزیر قانع نشدند و ابهامات آنان باقی ماند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet