خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/08/12 15:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاسم محمدی:

تعویق انتخابات شایسته فراکسیون اصولگرایان نیست

**نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: چهار بار تعویق برگزاری انتخابات فراکسیون اصولگرایان شایسته فراکسیونی که اکثریت مجلس را در اختیار دارد، نیست.

قاسم محمدی در گفت و گو با ایرنا با انتقاد از تعویق برگزاری انتخابات هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان اظهار داشت: مسوولان فراکسیون می توانستند با برنامه ریزی دقیق این انتخابات را برگزار کنند.

وی افزود: هرچند فراکسیون اصولگرایان مجلس با مشارکت طیف های متعددی از جریان اصولگرایی کشور تشکیل شده و ممکن است اختلاف نظرهایی هم بین این طیف ها وجود داشته باشد اما بهتر است برای تقویت جایگاه اصولگرایان در مجلس انتخابات هیات رییسه فراکسیون هرچه سریعتر برگزار شود.

محمدی با تاکید بر اینکه فراکسیون اصولگرایان عملکرد قابل قبولی در اتحاد اصولگرایان برای تصویب طرح ها و لوایح مهم و حساس کشور نداشته است؛ اظهار داشت : برای نمونه با وجودی که مجلس در حال بررسی برنامه پنجساله پنجم کشور است هیچگونه جلسه همفکری برای هماهنگی هرچه بیشتر اصولگرایان در این زمینه برگزار نشد.

وی افزود: با اتمام بررسی لایحه برنامه پنجم در مجلس نوبت به بررسی لایحه بودجه 1390 کل کشور می رسد اما این فراکسیون برنامه ریزی مدونی را برای چگونگی بررسی این لایحه ندارد.

محمدی افزود: هنگامی که مردم در انتخابات مجلس هشتم به اصولگرایان رای دادند از آنان انتظار داشتند که با انسجام و همدلی قوانین مورد نیاز کشور را تدوین و تصویب کنند که چنین انتظاری به نحو شایسته ای از سوی فراکسیون پاسخ داده نشده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet