خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/13 13:37:00
سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی:

هیمنه آمریکا در روز 13 آبان شکسته شد

**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به روز مبارزه با استکبار جهانی، تاکید کرد: ملت ایران با ایستادگی در روز ۱۳آبان در ابعاد مختلفی در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کردند.

"کاظم جلالی" در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه روز 13 آبان روز مبارزه مردم ایران در مقابل استکبار جهانی در یک حرکت منسجم  بود، گفت: ملت ایران با این حرکت در سه دهه پیش توانستند در مقابل نظام سلطه بین‌المللی، سلطه‌گری و یک جانبگری آمریکا ایستادگی کنند.

نماینده مردم شاهرود در مجلس با بیان اینکه 13 آبان تنها یک بعد نداشت، تصریح کرد: مردم با تظاهرات در روز 13 آبان در ابعاد مختلف در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کردند، ایستادگی سیاسی که منجر به شکسته شدن هیمنه آمریکا شد، ایستادگی اقتصادی که عاملی شد قطع وابستگی ایران به آمریکا.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه ایستادگی علمی این روز بزرگ، تاثیر بسزایی در دو دهه اخیر داشت، تاکید کرد: به موجب این ایستادگی در 13آبان ایران علیه استکبار جهانی ایستادگی کرد و تلاش و استمرار مردم کشور در این زمینه باعث خیزش عظیم اسلامی در منطقه علیه سلطه جهانی شد.

جلالی افزود: با تقویت این بعد از مبارزه ملت ایران در روز 13 آبان سال 58، مردم دنیا و منطقه علیه آمریکا، رژیم صهیونیسم و زیادی خواهی آنها برخواسته اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet