هدر موبایل
1389/08/14 11:57:00
سرویس اقتصادی
حاجی اصغری خبر داد:

جلسه کمیته تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی در هفته آینده

**رییس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی اظهار داشت: به دلیل بررسی برنامه پنجم توسعه کشور در دو نوبیت صبح و عصر، جلسه اخیر کمیته تشکیل نشد.

"محمدرضا حاجی اصغری" در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه قرار بود هفته گذشته اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی تشکیل جلسه بدهند، تصریح کرد: در نظر داشتیم عصر روز یکشنبه 9 آبان جهت بررسی تفحص از این صندوق جلسه ای داشته باشیم، اما با توجه به اینکه صحن علنی بعدازظهر نیز بررسی برنامه پنجم را در دستور کار داشت، کار کمیته به تعویق افتاد.

وی ادامه داد: در هفته آینده تلاش داریم بین دو شیفت کاری صحن علنی با اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی جلسه ای داشته باشیم.

در جسله روز یکشنبه قرار بود ، اعضای کمیته بر روی سه محور تحقیق و تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی، از جمله علل عدم پرداخت خسارت به کشاورزان، میزان پرداخت خسارت با توجه به خسارت وارده در سالهای اخیر و مشخص کردن درصد پوشش بیمه محصولات کشاورزی بحث و گفت‌وگو کنند.

همچنین بر سر موضوعاتی چون فراخوان مردمی و فعالیت های میدانی جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز  تصمیم‌گیری خواهد شد.

امتناع از تحت پوشش قرار دادن خسارت در نوع محصول، اقدامات در زمینه امتناع محصولات کشاورزی نسبت به خسارت از هر نوع و نحوه خرید و ساخت ساختمان صندوق بیمه محصولات کشاورزی از دیگر محورهای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet