پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1389/08/13 12:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده تهران:

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، ماهیت نظام سلطه را برای جهان به تصویر کشید

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشجویان پیرو خط امام با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، ماهیت نظام سلطه را برای جهانیان به تصویر کشیدند و از اینجا بود که افول نظام سلطه آغاز و شکل گیری نظام مقتدر اسلامی آغاز شد.

حسین فدایی در گفت و گو با ایرنا افزود: یکی از مختصات انقلاب اسلامی روحیه استکبار ستیزی است، این روحیه ناشی از ظلم و جنایتی است که بیش از 200 سال بر ملت ایران از سوی استکبار روا داشته شده بود.

وی اضافه کرد: قدرتهای حاکم بر جهان بیش از 200 سال منافع ملت ما را به یغما بردند و به هویت آنان آسیب وارد کردند و این قدرتها برای برخورداری از منافعشان از هیچ جنایتی علیه مردم ایران دریغ نکردند و مردم مسمان ایران اسلامی با گوشت و پوست و استخوان خود ماهیت نظام سلطه را برکندند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم ایران اسلامی در همین راستا در 15 خرداد 42 و آبان 43 حرکتی را برای آزادی و شکل گیری برگ زرینی در تاریخ ایران ، آغاز کردند و میاندار این صحنه ها نیز جوانان پر شور و نشاطی بودند که در حمایت از امام راحل و مقتدای و مرجع دینی خود به صحنه آمدند و علیه نظام سلطه قیام کردند.

فدایی با بیان اینکه اتفاق 13 آبان 43 منجر به تبعید امام راحل شد، گفت: مردم ایران اسلامی برای پاسداشت چنین روزی در 13 آبان 57 ، برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ایران رقم زدند و دانش آموزان و دانشجویان در این روز به میدان مبارزه علیه نظام سلطه آمدند.

وی یادآور شد: این قیام ها منتهی به شکست نظام سلطه و شکل گیری نظام اسلامی شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet