خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/13 14:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رسایی:

تمام روزهای ایران روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۲ بهمن سال گذشته، ۹ دی، ۲۲ خرداد و تمام روزهای فتنه بعد از انتخابات نیز برای ما روزهای ملی مبارزه با استکبار بود.

حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که با فارس گفت‌وگو می‌کرد، 13 آبان را سنبل یک روز ملی که در طول سال امتداد دارد، دانست و ‌با بیان اینکه برای ما، فقط امرور "روز ملی مبارزه با استکبار" نیست، افزود: 22 بهمن سال گذشته، 9 دی، 22 خرداد و تمام روزهای فتنه بعد از انتخابات نیز برای ما روزهای ملی مبارزه با استکبار بود.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مهار فتنه 88 توسط جوانان، گفت: خوشبختانه این روزها از سال گذشته مورد توجه همه اقشار قرار گرفته است و همه اقشار در مراسمات مختلف حضور پررنگ‌تری پیدا می‌کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در سال 58 سفارت آمریکا که لانه جاسوسی بود، تسخیر شد، خاطرنشان کرد: با وجود این اتفاق برخی که از نظر تفکر، سفیر آمریکا در ایران بودند، سال‌ها در جای خود باقی ماندند اما در فتنه سال قبل به برکت همین جوانان موافق شدیم از دیوار تفکر آمریکاستایی برخی از این افراد بالا رفته و لانه جاسوسی آنها را فتح کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet