ایام محرم 1398
1389/08/14 15:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علیخانی:

رای به مطهری استفاده فراکسیون اقلیت مجلس از فرصت بود

**عضو فراکسیون اقلیت مجلس با بیان اینکه اقلیتی‌های مجلس از فرصت‌هایی که بدست می‌آورند حداکثر استفاده را می‌برند، گفت: هر وقت می‌بینیم که عقلای اصولگرا تصمیمی می‌گیرند ما هم از آن حمایت می‌کنیم.

قدرت‌الله علیخانی نماینده اصلاح‌طلب مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اذعان اینکه اصولگرایان در مجلس هشتم به چندین دسته تقسیم شده‌اند، اظهار داشت: حاج آقا، آقاتهرانی چندی پیش در مصاحبه‌ای اصولگرایان مجلس را مورد انتقاد قرار داده بود، بر این اساس برخی افراد دیگر نیز از این مسئله گلایه‌هایی دارند و انتقاداتی را به تقسیم شدن اصولگرایان به چند دسته مطرح می‌کنند.

علیخانی ادامه داد: طبق اذعان اصولگرایان مجلس، اقلیت مجلس هشتم عملکرد موفقی دارد و دلیل این مسئله هم این است که تعداد اقلیتی‌ها کمتر است بر این اساس زودتر به نتیجه می‌رسند.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس گفت: هر وقت می‌بینیم که عقلای اصولگرا تصمیمی می‌گیرند ما هم از آن حمایت می‌کنیم، به طور مثال در انتخاب آقای مطهری به عنوان عضو ناظر مجلس بر هیئت نظارت بر مطبوعات این اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه اقلیتی‌های مجلس از فرصت‌هایی که بدست می‌آورند حداکثر استفاده را می‌برند، اظهار داشت: البته ما با تندروی مخالفیم و دلمان می‌خواهد که اصولگراها که در حال حاضر حاکم هستند مسیر عقلایی و همراه با تعادل را بپیمایند.

علیخانی همچنین اصولگراها را چند دسته دانست و بیان داشت:‌ عده‌ای از اصولگراها افراد ریشه‌داری هستند که قبل و بعد از انقلاب همراه نظام بودند و اصل نظام را هم قبول دارند که ما هم به این افراد کمک می‌کنیم، اما عده‌ای دیگر نیز هستند که افراد تازه به دوران رسیده‌اند و ما با آنها کاری نداریم و این طیف به جریان اصولگرایی هم آسیب می‌زنند.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس در خاتمه گفت: البته من یکی از منتقدین دولت هستم و همواره اشکالات مختلف دولت را بیان می‌کنم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet