هدر موبایل
1389/08/14 14:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خباز:

قانونگرایی شاخص وحدت است

**نماینده کاشمر قانونگرایی را شاخص اصلی وحدت در کشور خواند و گفت: آنچه امروز اختلاف اساسی در کشور ما را به وجود آورده قانون شکنی است.

محمدرضا خباز درگفتگو با مهر، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص پیگیری شاخص عملی وحدت در کشور اظهارداشت: شاخص اصلی وحدت در یک کلام قانون گرایی است.

وی ادامه داد: حرکت بر اساس محوریت قانون خیلی از مشکلات را حل می کند. قانون در محتوا هم قانون خدا هم قانون اساسی و هم قوانین موضوعه کشور را شامل می شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: اگر همه طرفهای اختلاف مقید به قانون باشند و ازدشمنی دست بر دارند جایی برای عدم وحدت باقی نمی ماند.

خباز گفت: در همه دنیا قانون اساسی کشورها مورد احترام برای همه مسئولان و مردم است آنچه امروز اختلاف اساسی در کشور ما را به وجود آورده قانون شکنی مجریان است ، وقتی قانون رعایت نمی شود ناظران بر اجرای قانون صدایشان بلند می شود و به دنبال آن زمینه اختلاف ایجاد می شود.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری درخصوص پرهیز از شعار صرف درباره وحدت نیز گفت: متاسفانه عده ای زیر لوای شعار از وحدت عکس آن عمل می کنند .

نماینده کاشمر گفت: شعار دادن کار آسانی است اما اجرای قانون سخت است به همین دلیل رهبر انقلاب فرموردند از تعارف و شعار کم کنید و بر واقعیت بیافزاید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet