ایام محرم 1398
1389/08/14 10:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بادامچیان:

دولت نظر صاحبنظران را در هدفمندی یارانه‌ها جلب کند

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید در زمینه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها نظر صاحبنظران را جلب کند، گفت: مردم در این دوره نباید بیشتر از نیاز خرید کنند.

اسدالله بادامچیان نماینده مردم تهران در گفتگو با مهر در بیان توصیه های خود به مردم و دولت در اجرای هدفمند کردن یارانه ها گفت: دولت باید بداند که اقدام مهمی را انجام می دهد و در این زمینه باید از سعه صدر کافی برخوردار باشد و با حوصله دیدگاه ها و مطالب مختلف را بشنود.

وی تاکید کرد: دولت باید در زمینه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها اطلاع رسانی دقیق داشته باشد و شیوه اجرا را به گونه ای اعمال کند که کمترین فشار به مردم وارد شود و در صورت تحمیل فشارهای اضافه به جامعه به سرعت برای آن راهکاری در نظر بگیرد.

نماینده تهران در مجلس تاکید کرد: دولت باید در زمینه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها نظر صاحبنظران را جلب کند.

وی همچنین با اشاره به اینکه از زمان اعلام اجرای قانون هدفمندی یارانه ها مردم دچار نگرانی های ناشی از تورم شدند، افزود: این موضوع طبیعی است. مردم باید به مسئولان اعتماد کنند و با توجه به اعلام رئیس جمهور به گونه ای عمل کنند که مواد و وسایلی که نیاز ندارند اکنون خریداری نکنند و تنها در حد نیاز خود اقلام و کالاها را بخرند تا فشار مضاعفی بر آنان وارد نشود.

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی افزود: مردم همچنین باید افراد گرانفروش را معرفی کنند و تحت تاثیر برخی از فروشندگان مواد و کالاها قرار نگیرند و بیش از حد خرید نکنند.

بادامچیان نقش صدا و سیما را در روشن کردن بیش از پیش قانون هدفمندی یارانه ها و تاثیرات آن در جامعه مهم ارزیابی کرد.

وی افزود: دولت در زمینه اطلاع رسانی باید در زمان اجرا تمامی ابعاد برنامه را برای مردم روشن کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet