هدر موبایل
1389/08/14 15:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

شکست سناریوهای غربی‌ها علیه ایران با تسخیر لانه‌ جاسوسی کلید خورد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شکست های پی در پی غربی ها در طول سال های متمادی از تسخیر لانه جاسوسی تا ناکامی در تحریم ها بر مجامع بین المللی به اثبات رسیده است،گفت: شکست سناریوهای غربی ها علیه ایران با تسخیر لانه جاسوسی کلید خورد.

سید علی آقازاده نماینده مردم رشت با تشریح شکست های تاریخی مستکبرین در مقابل انقلاب اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: گام اول شکست سنگین غربی ها تسخیر لانه جاسوسی از سوی دانش آموزان و دانشجویان صورت گرفته که این واقعه یکی از مهمترین اقدامات جمهوری اسلامی ایران علیه نظام سلطه و استکبار در طول تاریخ قملداد می شود.

وی تصریح کرد: حرکت آگاهانه دانشجویان و دانش آموزان در تسخیر لانه جاسوسی همواره موج جدیدی از حرکت مسلمانان جهان علیه غربی ها را در پی داشته است.

آقازاده افزود: کشورهای غربی همواره در تلاش بودند تا با تهدیدات نظامی و تحریم علیه ایران، عرصه جهانی را بر ایران تنگ کرده و ایران را وادار به پیروی از خواسته های مستکبرانه خود کنند.

وی با اشاره به فتنه گری های غربی ها و ایجاد ناامنی و آشوب در حوادث سال گذشته اظهار داشت: دانشجویان و دانش آموزان با آگاهی و بصیرت خود توانستند فتنه های سال 88 را در دانشگاه ها سرکوب کنند و با این کار حماسه ای همچون تسخیر لانه جاسوسی را بار دیگر برای تاریخ انقلاب اسلامی رقم بزنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet