شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/08/14 16:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

بسته حمایتی صنعت به جمع‌بندی نهایی رسیده‌است

**عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ۳۰ درصد از درآمد حاصل از اصلاح قیمت حامل های انرژی - معادل ۶ هزار میلیارد تومان - در سال اول اجرا به بخش های مختلف صنعت کشور اختصاص می یابد بنابراین حمایت از صنعتگران در قالب قانون هدفمند کردن یارانه ها، سرانجام وارد فاز عملیاتی شد.

محمدرضا سجادیان نماینده خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: اختصاص سهم 30 درصدی صنایع از محل درآمدهای ناشی از هدفمند کردن یارانه ها، با همکاری وزارت صنایع و معادن در حال اجرا می باشد.

وی با بیان اینکه بسته حمایتی صنعت به جمع بندی نهایی رسیده است اذعان داشت: تسهیلات یارانه ای با نرخ سود 4 درصد به تولیدکنندگان پرداخت می شود و این پرداخت در حال حاضر آغاز شده است.

سجادیان خاطر نشان کرد:براساس توافقی که وزارت صنایع با بانک ملی ایران داشته است، مقرر شد 6 هزار میلیارد تومان تسهیلات از طریق این بانک در اختیار صنعتگران قرار گیرد.

وی در پایان افزود:بخش عمده ای از این تسهیلات قرار است در قالب خط اعتباری هزینه انرژی با کارمزد 3 درصد به صنعتگران برسد مابقی این تسهیلات قرار است در قالب طرح تکمیل و بازسازی خطوط تولید، ... در اختیار صنعتگران قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet