هدر موبایل
1389/08/15 10:54:00
سرویس صحن
مرندی در واکنش به سخنان نماینده دولت؛

عزیزی توافق 2 شب را ساعت 7 صبح منتفی اعلام کرد

**علیرضا مرندی عضو کمیسیون بهداشت و درمان و آموزش پزشکی سخنان عزیزی معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری مبنی بر توافق با اعضای این کمیسیون درخصوص ماده ۳۶ لایحه برنامه را قبول کرد اما گفت که خود عزیزی ساعت ۷ صبح همان روز همه توافقات را منتفی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علیرضا مرندی" در جلسه علنی امروز ـ شنبه ـ مجلس شورای اسلامی در زمان بررسی جزئیات لایحه برنامه پنجم توسعه در تذکری نسبت به سخنان عزیزی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری که در مخالفت با پیشنهاد جایگزین کمیسیون بهداشت در ماده 36 سخن می گفت وقتی که اعلام کرد با اعضای کمیسیون بهداشت درخصوص این ماده توافق کرده است، گفت: فکر می کنم خستگی آن شب باعث شده که آقای عزیزی یادشان برود توافقات انجام شده در 2 شب را ساعت 7 صبح منتفی اعلام کردند.

نماینده تهران با اظهار این که هر چند می دانیم که آقای عزیزی تحت فشار بودند، افزود: نمی خواهم درباره عوامل این فشار سخن بگوییم، والا ایشان تمام مفاد را پذیرفته بودند.

در ماده 36 لایحه برنامه که مربوط به حوزه سلامت است، آمده است: فعالیت شورای عالی سلامت و امنیت غذایی که برابر بند الف ماده (84) قانون برنامه توسعه چهارم با ادغام شورای غذا و تغذیه و شورای عالی سلامت تشکیل گردیده در مدت اجرای برنامه پنجم ادامه می یابد. ساختار و شرح وظایف شورای عالی سلامت و امنیت غذایی توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه و پس از تایید معاونت به تصویب هیات وزیران می رسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet