عید قربان
1389/08/15 15:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اعضای فراکسیون اصولگرایان، تشریح کردند؛

لاریجانی نماد وحدت اصولگرایی در قوه مقننه

**نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه لاریجانی ظرفیتهای موجود در ریاست مجلس و فراکسیون اصولگرایان را گره زده است ، تعامل سازنده لاریجانی با سلایق متنوع اصولگرایی، تجربه مدیریتی و اتخاذ به جای مواضع اصولگرایی را ضامن تکیه مجدد لاریجانی بر مسند ریاست فراکسیون اصولگرایان دانستند.

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس:تعامل لاریجانی با سلایق متنوع اصولگرایی ضامن ریاست مجدد وی است

در همین ارتباط عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: لاریجانی دارای تعامل بسیار زیاد با سلایق متنوع اصولگرایی و روحیه انتقاد پذیری بالا است که این ویژگی ها موجب انتخاب مجدد لاریجانی به ریاست فراکسیون اصولگرایان است.

جواد جهانگیر زاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست فراکسیون اصولگرایان و احتمال انتخاب مجدد علی لاریجانی به ریاست این فراکسیون گفت: لاریجانی همواره از همه ظرفیت ها در اداره ریاست فراکسیون اصولگرایان استفاده کرده است و در طول دوران مسئولیت خود کوشش نموده ظرفیت های موجود در ریاست مجلس و ریاست فراکسیون اصولگرایان را به یکدیگر گره بزند که در این زمینه موفقیت های زیادی کسب نموده است.

وی ادامه داد: لاریجانی دارای تعامل بسیار نزدیک با کلیه سلایق اصولگرایی بوده و دارای روحیه بالای انتقاد پذیری است و همواره با مخالفان خود برخورد دوستانه دارد.

جهانگیر زاده تصریح کرد: انتخاب مجدد لاریجانی موجب تقویت فراکسیون و وحدت بیشتر در میان نمایندگان اصولگرا در مجلس خواهد شد.

 

** لاریجانی نماد وحدت اصولگرایی در قوه مقننه

در ادامه نیز عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی گفت: جایگاه و مقبولیت لاریجانی در اداره مجلس و فراکسیون اصولگرایان وی را به عنوان مطرح ترین گزینه در جهت وحدت اصولگرایی در قوه مقننه قرار داده است.

جواد آرین منش نماینده مردم کلات و مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: از آنجا که انتخاب اصلح ترین فرد برای ریاست فراکسیون اصولگرایان اساس تصمیم گیری شورای مرکزی است لذا مدیریت مدبرانه لاریجانی در دوره پیش و همچنین اعتماد اصولگرایان به عملکرد وی، عامل بسیار مهمی در انتخاب مجدد لاریجانی بر ریاست این فراکسیون خواهد بود.

وی با اشاره به همصدایی فراکسیون اصولگرایی بر ریاست مجدد لاریجانی تصریح کرد: مدیریت عالمانه و آگاهانه لاریجانی نوید اقتدار فراکسیون اصولگرایان بوده و موجبات وحدت رویه و هماهنگی را در این فراکسیون به وجود خواهد آورد.

وی با تاکید بر قابلیت های فراوان لاریجانی در امور ریاست مجلس و فراکسیون ،وی را اصلح ترین فرد برای ریاست فراکسیون اصولگرایان دانست و اظهار داشت: فراکسیون در سایه تجربیات لاریجانی به حیات خود ادامه داده و انتخاب ایشان برای ریاست فراکسیون اصولگرایان به مصلحت نزدیکتر خواهد بود.

آرین منش وحدت اصولگرایی رامهمترین عامل در جهت استحکام بنیان فراکسیون دانست و اذعان داشت: لاریجانی به عنوان نماد وحدت اصولگرایی تنها گزینه برای مدیریت آینده این فراکسیون خواهد بود لذا ما حصل ریاست وی بر فراکسیون اصولگرایان چیزی به جز تضمین وحدت جریان اصولگرایی نخواهد بود.

 

**عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی: تبحر لاریجانی در مدیریت کلان ضامن ریاست وی بر فراکسیون اصولگرایان

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز در همین ارتباط، گفت: تبحر علی لاریجانی در مدیریت کلان کشور ضامن ریاست مجدد او بر فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی می باشد.

حسین سبحانی نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به برگزاری انتخابات فراکسیون اصولگرایان در روز یکشنبه گفت: ریاست علی لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی قطعی می باشد و ایشان بهترین گزینه برای تصدی این سمت می باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: علی لاریجانی به دلیل داشتن سابقه طولانی مدت در عرصه مدیریت کشور تجربه کافی و دقت نظر در انجام امور مجلس شایسته تصدی ریاست فراکسیون اصولگرایان می باشد.

وی تصریح کرد: اتفاق آرای نمایندگان اصولگرای مجلس در انتخاب لاریجانی تضمین کننده انتخاب او بر ریاست اصولگرایان می باشد.

 

**اتخاذ مواضع اصولگرایی ضامن ریاست مجدد لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی در مجلس شورای اسلامی نیز،گفت: اتخاذ مواضع اصولگرایی درست، ریاست لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان قطعی خواهد کرد.

عبدالحسین ناصری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با توجه به عملکرد مثبت لاریجانی در دوره های قبل و مدیریت عالمانه اش ریاست مجدد وی بر فراکسیون اصولگرایان را قطعی کرده است.

وی با اشاره به اینکه فراکسیون اصولگرایان تنها فراکسیون فعال در مجلس شورای اسلامی است تصریح کرد: نحوه اداره مجلس و نگاه جامع لاریجانی به تشکل های سیاسی فعال در مجلس و خارج نشدن وی از محور عدالت در بین نمایندگان وی را در عرصه رقابت ریاست فراکسیون اصولگرایان بی رقیب نموده است.

 

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی: انتخاب مجدد لاریجانی به ریاست فراکسیون اصولگرایان وحدت میان اعضا را افزایش خواهد داد

در ادامه نیز عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: اعضا فراکسیون اصولگرایان با انتخاب مجدد آقای لاریجانی به ریاست این فراکسیون تعمیق خواهند بخشید.

حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: زیر گروه های اصولگرایی نتوانستند شخص دیگری را در حد و اندازه لاریجانی به عنوان کاندیدای ریاست فراکسیون اصولگرایان به شورای مرکزی معرفی کنند در همین راستا لاریجانی شخصا گزینه مناسب تکیه بر این مسند می باشد.

وی افزود: لاریجانی کارایی خود را همزمان در ریاست مجلس شورای اسلامی و ریاست فراکسیون اصولگرایان به اعضا فراکسیون ثابت کرده است.

وی خاطر نشان کرد:موضع گیری های درست و به جای لاریجانی و تعامل بین نمایندگان با اعضا فراکسیون اصولگرایی از دیگر دلایل انتخاب مجدد ایشان به ریاست فراکسیون اصولگرایی می باشد.

 

** لاریجانی مناسب ترین گزینه جهت تصدی ریاست بر فراکسیون اصولگرایان است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در همین ارتباط، گفت: باتوجه به مقبولیت ها و کار آمدی لاریجانی ،وی مناسب ترین گزینه تصدی ریاست این کمیسیون است.

علاالدین بروجردی با بیان این مطلب به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: انتخاب آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس و همچنین رئیس فراکسیون اصولگرایان در انتخاب های گذشته نشان دهنده مقبولیت وی در جمع نمایندگان و فراکسیون اصولگرایی است.

وی با اشاره به جایگاه ویژه ملی و بین المللی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس گفت: مناسب ترین گزینه برای ریاست بر فراکسیون اصولگرایان آقای لاریجانی است و انتخاب مناسب دیگری وجود ندارد.

وی عملکرد موفق فراکسیون اصولگرایان به ویژه در فتنه سال گذشته را از دلایل لزوم انتخاب مجدد لاریجانی برای ریاست فراکسیون اصولگرایان دانست و افزود: فراکسیون اصولگرایان در مسائل پیش آمده به ویژه فتنه سال گذشته بسیار منطقی و تاثیر گذار در ایجاد آرامش و در دفاع از منافع نظام عمل کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet